Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG-coach Enrique heeft geen haast in CL-duel met Dortmund

PSG-coach Enrique heeft geen haast in CL-duel met Dortmund

PARIJS (ANP/AFP) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain zal zijn spelers niet aansporen om twee keer te scoren tijdens de return tegen Borussia Dortmund in de halve finale van de Champions League. De Franse ploeg verloor het eerste duel met 1-0 in Duitsland, maar de Spaanse coach heeft met het oog op een eventuele verlenging en strafschoppen geen haast. "Het doel is niet om voor twee treffers te gaan, maar om door te gaan", zei Enrique een dag voor het duel in Parijs.

"Je kunt het je niet veroorloven om te denken dat je met twee doelpunten verschil moet winnen", verklaarde de trainer tijdens een persconferentie. "We moeten eerst één doelpunt maken. Ook al doen we dat in de 89e minuut, dan gaan we verlengen. We hoeven niet meteen te scoren, we willen gewoon de wedstrijd winnen."

Enrique was nog niet vergeten dat PSG in de kwartfinales tegen Barcelona een nederlaag in eigen stadion (2-3) wegpoetste met een ruime zege in Spanje (1-4). "Het maakt niet uit of we een treffer tegen krijgen, dat gebeurde ook tegen Barcelona. We moeten gewoon kalm blijven", aldus de coach.

De kampioen van Frankrijk kon zich in alle rust voorbereiden op de wedstrijd tegen Dortmund, aangezien PSG dit weekend geen wedstrijd op het programma had. Als het toch fout zou aflopen tegen de nummer 5 van Duitsland, hoeft dat niet het einde van de wereld te betekenen, wist Enrique.

"Het leven gaat dan door en als de zon schijnt in Parijs, dan is dat altijd fantastisch. We zijn dan misschien zwaar teleurgesteld, maar we kunnen ook trots zijn en we zullen tegen elkaar zeggen dat we volgend jaar weer gaan proberen om de finale te bereiken", aldus de Spanjaard.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

4 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

5 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

6 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

6 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

9 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

18 uur geleden