
PSG boekt kleine zege bij Arsenal in eerste duel halve finale CL
LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste wedstrijd tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League gewonnen. De kampioen van Frankrijk was in Londen met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Jurriën Timber.
Ousmane Dembélé tekende al in de vierde minuut voor de enige treffer van het vermakelijke duel. Timber, die niet meer helemaal fit oogde, werd in de 83e minuut gewisseld. De returnwedstrijd is volgende week in Parijs.
Zowel Arsenal als Paris Saint-Germain won het belangrijkste Europese clubtoernooi nog nooit. Beide ploegen bereikten één keer de finale. Arsenal verloor in 2006 van Barcelona, PSG ging in 2020 onderuit tegen Bayern München.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
26 minuten geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Denzel Dumfries is fit om te spelen in de halve finale van Internazionale tegen FC Barcelona in de Champions League. Dat heeft Inter-coach Simone Inzaghi gezegd op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd in Spanje. Federico Dimarco is eveneens weer fit, maar voor Marcus Thuram komt de wedstrijd waarschijnlijk te vroeg. Benjamin Pavard mist het duel door een enkelblessure.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Antonio Rüdiger heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen vanwege zijn wangedrag tijdens de Spaanse bekerfinale. De 32-jarige Duitser liet zich gaan tijdens de verlenging van de eindstrijd tegen Barcelona, die Real Madrid met 3-2 verloor.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet naast verdediger Antonio Rüdiger ook Ferland Mendy de rest van het seizoen missen in de defensie. De linksback heeft volgens de club een spierscheuring in zijn rechterbovenbeen opgelopen en is waarschijnlijk minstens twee maanden niet inzetbaar.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Coach Glenda van Lieshout stapt na dit seizoen bij de voetbalsters van Fortuna Sittard over naar de KNVB. De 30-jarige oud-speelster wordt hoofdcoach van de voetbalsters van Oranje onder 16 en assistent-coach van Oranje onder 19. Fortuna stopt na drie jaar om financiële redenen met het vrouwenelftal.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (34) is langdurig uit de roulatie. De verdediger van NEC verdraaide eerder deze maand zijn knie en is inmiddels geopereerd aan zijn kruisband. Volgens de voetbalclub uit Nijmegen wacht hem een maandenlange revalidatie.
15 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters krijgen een recordbonus als ze in juli Europees kampioen worden. De internationals verdienen 120.000 euro per persoon als ze de titel in Zwitserland veroveren. Dat heeft de Duitse voetbalbond bekendgemaakt.
18 uur geleden