PSG annuleert kampioensfeest vanwege ongeluk reservedoelman Rico
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de kampioensviering van komende zaterdag geannuleerd. Coach Christophe Galtier van de Franse landskampioen zei dat dit is besloten vanwege de ernstige situatie rondom doelman Sergio Rico, die sinds afgelopen zondag op de intensive care ligt na een val van een paard.
"Er zullen geen vieringen zijn, het is een moeilijke week", zei Galtier vooraf aan de laatste wedstrijd van het seizoen tegen Clermont Foot. "We zijn allemaal aangedaan omdat we gingen van het winnen van de Franse titel op zaterdag naar wakker worden met meer dan een beetje pijn zondagmorgen. We proberen zo goed als het gaat onze gedachten ervan af te leiden tijdens de trainingen. Samen proberen we heel veel positieve gedachten naar Sergio, zijn moeder, vrouw en geliefden te sturen."
Rico raakte zwaar gewond aan het hoofd nadat hij de controle over zijn paard verloor toen hij zondagochtend een ritje maakte in de buurt van Huelva, een stad in Andalusië. Hij werd na het ongeval per helikopter naar een ziekenhuis in Sevilla gebracht. De 29-jarige Spanjaard, die één interland speelde, is bij PSG reservekeeper achter de Italiaan Gianluigi Donnarumma.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
44 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
3 uur geleden