PSG annuleert kampioensfeest vanwege ongeluk reservedoelman Rico
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de kampioensviering van komende zaterdag geannuleerd. Coach Christophe Galtier van de Franse landskampioen zei dat dit is besloten vanwege de ernstige situatie rondom doelman Sergio Rico, die sinds afgelopen zondag op de intensive care ligt na een val van een paard.
"Er zullen geen vieringen zijn, het is een moeilijke week", zei Galtier vooraf aan de laatste wedstrijd van het seizoen tegen Clermont Foot. "We zijn allemaal aangedaan omdat we gingen van het winnen van de Franse titel op zaterdag naar wakker worden met meer dan een beetje pijn zondagmorgen. We proberen zo goed als het gaat onze gedachten ervan af te leiden tijdens de trainingen. Samen proberen we heel veel positieve gedachten naar Sergio, zijn moeder, vrouw en geliefden te sturen."
Rico raakte zwaar gewond aan het hoofd nadat hij de controle over zijn paard verloor toen hij zondagochtend een ritje maakte in de buurt van Huelva, een stad in Andalusië. Hij werd na het ongeval per helikopter naar een ziekenhuis in Sevilla gebracht. De 29-jarige Spanjaard, die één interland speelde, is bij PSG reservekeeper achter de Italiaan Gianluigi Donnarumma.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
13 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
16 uur geleden