PSG-aanvaller Mbappé valt geblesseerd uit in duel met Marseille
PARIJS (ANP) - Vedette Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain is geblesseerd uitgevallen in de competitiewedstrijd tegen Olympique Marseille. De aanvaller werd in de 32e minuut gewisseld.
Mbappé leek last te hebben van zijn linkerbeen na een duel met Marseille-verdediger Leonardo Balerdi al vroeg in de wedstrijd. Uit de vrije trap die PSG kreeg, opende Achraf Hakimi de score voor de thuisploeg. Mbappé probeerde het daarna nog, maar werd toch na ruim een half uur gewisseld. Over de ernst van de blessure is nog niets bekend.
Het Franse nationale elftal speelt op 13 oktober in Amsterdam de wedstrijd uit de kwalificatie voor het EK van 2024 tegen Nederland.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
15 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden