Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Protest Bochum tegen uitspelen duel met Union na geraakte keeper

Protest Bochum tegen uitspelen duel met Union na geraakte keeper

BERLIJN (ANP/AFP) - Voetbalclub Bochum tekent protest aan tegen het resultaat van het Bundesliga-duel met Union Berlin. Bochum-keeper Patrick Drewes werd in de blessuretijd van het gelijkspel (1-1) geraakt door een voorwerp uit het publiek. De wedstrijd werd een half uur stilgelegd, maar werd vervolgens uitgespeeld.

Volgens Bochum-directeur Ilja Kaenzig had "de wedstrijd definitief gestaakt moeten worden" en zijn club had "volgens de reglementen" de overwinning moeten krijgen. Kaenzig zei dat Bochum maandag formeel in beroep gaat.

De spelers van beide ploegen leken het ook niet eens te zijn met de beslissing om door te voetballen. Zij speelden elkaar de bal toe in de resterende speeltijd. Bochum speelde in Berlijn vanaf de dertiende minuut met tien man na een rode kaart. De bezoekers hadden geen wissels meer op het moment dat Drewes werd geraakt. Aanvaller Philipp Hofmann maakte het duel af onder de lat.

Dani de Wit viel in de laatste minuut van de reguliere speeltijd in bij hekkensluiter Bochum, Myron Boadu bleef op de bank. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd namens Union Berlin, de nummer 12 van de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

19 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

29 minuten geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

34 minuten geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

1 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

1 uur geleden