Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

SAN PEDRO DEL PINATAR (ANP) - Dirk Proper en Fabian de Keijzer mogen zich in Spanje melden bij Jong Oranje. Bondscoach Erwin van de Looi heeft de middenvelder van NEC en de doelman van FC Utrecht opgeroepen als vervangers van Ryan Gravenberch en Kjell Scherpen, die donderdag werden overgeheveld naar het 'grote' Oranje. Het Nederlands elftal heeft in de aanloop naar de EK-kwalificatiewedstrijd van vrijdag tegen Frankrijk te maken met een virusuitbraak binnen de selectie.

Matthijs de Ligt, Cody Gakpo, Sven Botman, Joey Veerman en Bart Verbruggen moesten daarom naar huis. Bondscoach Ronald Koeman maakt op de persconferentie om 16.30 uur in het Stade de France vermoedelijk meer bekend over wat zij precies mankeren en of er besmettingsgevaar is voor de rest van de ploeg.

Jong Oranje is deze week op trainingskamp in San Pedro del Pinatar. Van de Looi bereidt zijn ploeg voor op het EK van komende zomer. Jong Oranje oefent zaterdag tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechiƫ. Vanwege blessures haakten Devyne Rensch, Sven Mijnans, Jeremie Frimpong en Mees Hilgers maandag af bij Jong Oranje. Van de Looi nam de debutanten Shurandy Sambo, Anass Salah-Eddine, Million Manhoef en Sydney van Hooijdonk als hun vervangers mee naar Spanje.

De donderdag opgeroepen Proper (21) zit voor het eerst bij de selectie. De Keijzer (22) speelde op 7 september 2021 tegen Moldaviƫ al eens voor Jong Oranje.

Meer uit Voetbal

Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

19 minuten geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

29 minuten geleden
FC Groningen verliest van Fortuna, Resink valt geblesseerd uit

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.

55 minuten geleden
Nieuwkomer Deijl start direct in de basis bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.

2 uur geleden
AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

7 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

18 uur geleden