Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

SAN PEDRO DEL PINATAR (ANP) - Dirk Proper en Fabian de Keijzer mogen zich in Spanje melden bij Jong Oranje. Bondscoach Erwin van de Looi heeft de middenvelder van NEC en de doelman van FC Utrecht opgeroepen als vervangers van Ryan Gravenberch en Kjell Scherpen, die donderdag werden overgeheveld naar het 'grote' Oranje. Het Nederlands elftal heeft in de aanloop naar de EK-kwalificatiewedstrijd van vrijdag tegen Frankrijk te maken met een virusuitbraak binnen de selectie.

Matthijs de Ligt, Cody Gakpo, Sven Botman, Joey Veerman en Bart Verbruggen moesten daarom naar huis. Bondscoach Ronald Koeman maakt op de persconferentie om 16.30 uur in het Stade de France vermoedelijk meer bekend over wat zij precies mankeren en of er besmettingsgevaar is voor de rest van de ploeg.

Jong Oranje is deze week op trainingskamp in San Pedro del Pinatar. Van de Looi bereidt zijn ploeg voor op het EK van komende zomer. Jong Oranje oefent zaterdag tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechië. Vanwege blessures haakten Devyne Rensch, Sven Mijnans, Jeremie Frimpong en Mees Hilgers maandag af bij Jong Oranje. Van de Looi nam de debutanten Shurandy Sambo, Anass Salah-Eddine, Million Manhoef en Sydney van Hooijdonk als hun vervangers mee naar Spanje.

De donderdag opgeroepen Proper (21) zit voor het eerst bij de selectie. De Keijzer (22) speelde op 7 september 2021 tegen Moldavië al eens voor Jong Oranje.

Meer uit Voetbal

Van Persie staat voor 'moeilijke puzzel' tegen Real Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord treedt donderdagavond tegen Real Betis aan zonder de geblesseerden Anel Ahmedhodzic, Tsuyoshi Watanabe, Sem Steijn en Ayase Ueda. Dat heeft coach Robin van Persie in een persconferentie laten weten. De Rotterdammers staan op de 26e plaats in de competitiefase van de Europa League. Feyenoord moet winnen om door te kunnen gaan.

1 uur geleden
Til start tegen Bayern in basis PSV, Salah-Eddine op de bank

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til is op tijd fit om woensdag vanaf het begin mee te doen in de beslissende thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. De aanvallende middenvelder, die opnieuw als spits gaat spelen, viel vorige week bij Newcastle United uit met een blessure en deed zaterdag niet mee tegen NAC Breda.

1 uur geleden
Ajax begint met Gloukh, Sutalo en Wijndal tegen Olympiakos

AMSTERDAM (ANP) - Oscar Gloukh begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League. De Israëliër krijgt de voorkeur boven Rayane Bounida, die zaterdag twee doelpunten voorbereidde tegen FC Volendam (2-0).

1 uur geleden
Wereldvoetbalbond FIFA ziet records bij internationale transfers

ZÜRICH (ANP) - In 2025 is er met 86.158 internationale voetbaltransfers een nieuw record gevestigd. Dat staat in het Global Transfer Report dat wereldvoetbalbond FIFA woensdag publiceerde. Het gaat om internationale transfers in het mannen- en vrouwenprofvoetbal en om transfers bij de amateurs.

7 uur geleden
Ajax-doelman Pasveer dicht bij terugkeer naar Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."

11 uur geleden
Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

1 dag geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

1 dag geleden