Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

Proper en De Keijzer als vervangers naar Jong Oranje in Spanje

SAN PEDRO DEL PINATAR (ANP) - Dirk Proper en Fabian de Keijzer mogen zich in Spanje melden bij Jong Oranje. Bondscoach Erwin van de Looi heeft de middenvelder van NEC en de doelman van FC Utrecht opgeroepen als vervangers van Ryan Gravenberch en Kjell Scherpen, die donderdag werden overgeheveld naar het 'grote' Oranje. Het Nederlands elftal heeft in de aanloop naar de EK-kwalificatiewedstrijd van vrijdag tegen Frankrijk te maken met een virusuitbraak binnen de selectie.

Matthijs de Ligt, Cody Gakpo, Sven Botman, Joey Veerman en Bart Verbruggen moesten daarom naar huis. Bondscoach Ronald Koeman maakt op de persconferentie om 16.30 uur in het Stade de France vermoedelijk meer bekend over wat zij precies mankeren en of er besmettingsgevaar is voor de rest van de ploeg.

Jong Oranje is deze week op trainingskamp in San Pedro del Pinatar. Van de Looi bereidt zijn ploeg voor op het EK van komende zomer. Jong Oranje oefent zaterdag tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechië. Vanwege blessures haakten Devyne Rensch, Sven Mijnans, Jeremie Frimpong en Mees Hilgers maandag af bij Jong Oranje. Van de Looi nam de debutanten Shurandy Sambo, Anass Salah-Eddine, Million Manhoef en Sydney van Hooijdonk als hun vervangers mee naar Spanje.

De donderdag opgeroepen Proper (21) zit voor het eerst bij de selectie. De Keijzer (22) speelde op 7 september 2021 tegen Moldavië al eens voor Jong Oranje.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

1 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

3 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

3 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

5 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

7 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

8 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

8 uur geleden