Promes scoort voor Spartak Moskou
MOSKOU (ANP) - In de Russische competitie heeft Spartak Moskou flink uitgehaald tegen FC Krasnodar: 6-1. Quincy Promes bracht de tweede treffer van de thuisclub op zijn naam. Hij werd in de 70e minuut gewisseld bij de nummer 3 van de ranglijst. Jorrit Hendrix (ex-PSV) was zijn vervanger. Ex-Feyenoorder Tonny Vilhena ging bij de bezoekers vroegtijdig naar de kant.
Promes maakte vorig weekeinde zijn rentree bij de Russische club. De van Ajax overgekomen aanvaller verloor met zijn ploeg een thuisduel met Roebin Kazan (0-2). Hij speelde van 2014 en 2018 ook al voor Spartak. Hij was dit seizoen bij Ajax niet meer zeker van een basisplaats. De club uit Amsterdam ontvangt maximaal 11 miljoen euro voor hem.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.
15 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.
38 minuten geledenMONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Brazilië heeft ten koste van Japan de achtste finales van het wereldkampioenschap voetbal bereikt. De wedstrijd leek lang op een verlenging af te gaan, maar Brazilië wist in de blessuretijd de beslissende 2-1 te maken. Japan, groepsgenoot van het Nederlands elftal, kwam in de eerste helft op voorsprong via Kaishū Sano. De gelijkmaker na rust was van Casemiro. De winnende treffer in de slotfase was van invaller Gabriel Martinelli.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - Miroslav Koubek is opgestapt als bondscoach van Tsjechië. Hij verklaarde op de website van de bond dat hij de verantwoordelijkheid neemt voor "de mislukking op het WK".
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Italiaan Enzo Maresca een opvolger gevonden voor succescoach Pep Guardiola. De club uit de Engelse Premier League maakte de aanstelling van Maresca officieel bekend via zijn website. Hij heeft een contract getekend voor drie jaar, tot de zomer van 2029.
10 uur geleden