
Promes scoort voor Spartak Moskou
MOSKOU (ANP) - In de Russische competitie heeft Spartak Moskou flink uitgehaald tegen FC Krasnodar: 6-1. Quincy Promes bracht de tweede treffer van de thuisclub op zijn naam. Hij werd in de 70e minuut gewisseld bij de nummer 3 van de ranglijst. Jorrit Hendrix (ex-PSV) was zijn vervanger. Ex-Feyenoorder Tonny Vilhena ging bij de bezoekers vroegtijdig naar de kant.
Promes maakte vorig weekeinde zijn rentree bij de Russische club. De van Ajax overgekomen aanvaller verloor met zijn ploeg een thuisduel met Roebin Kazan (0-2). Hij speelde van 2014 en 2018 ook al voor Spartak. Hij was dit seizoen bij Ajax niet meer zeker van een basisplaats. De club uit Amsterdam ontvangt maximaal 11 miljoen euro voor hem.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
9 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
11 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
11 uur geleden