Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Promes en Til krijgen nieuwe trainer bij Spartak Moskou

Promes en Til krijgen nieuwe trainer bij Spartak Moskou

MOSKOU (ANP) - Quincy Promes en Guus Til krijgen bij Spartak Moskou een nieuwe trainer. De Italiaan Paolo Vanoli heeft na een dienstverband van slechts een half jaar besloten te vertrekken. Volgens Spartak kwam Vanoli tot dit besluit vanwege "omstandigheden buiten de club om", waarmee het doelt op de gevolgen van de oorlog in Oekraïne.

Onder leiding van de 49-jarige Italiaan won Spartak Moskou onlangs voor het eerst in negentien jaar de Russische beker. Promes, de 50-voudig international van Oranje die door de Nederlandse justitie wordt vervolgd voor poging tot moord, maakte in de finale tegen Dinamo Moskou het winnende doelpunt (2-1).

Normaal gesproken plaatst de bekerwinnaar zich voor Europees voetbal, maar de UEFA heeft Russische clubs uitgesloten van deelname aan de Europese bekertoernooien vanwege de oorlog in Oekraïne. In de Russische voetbalcompetitie kwam Spartak Moskou niet verder dan de teleurstellende tiende plaats.

Naast Promes staan ook Til en Jorrit Hendrix onder contract bij de recordkampioen van Rusland. De middenvelders speelden afgelopen seizoen beiden op huurbasis voor Feyenoord. Het huurcontract van Hendrix, die afgelopen winter naar Rotterdam kwam, loopt nog een jaar door. Til moet terug naar Moskou.

Meer uit Voetbal

PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

46 minuten geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

47 minuten geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

1 uur geleden
AZ twee jaar langer door met trainer Echteld

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.

3 uur geleden
Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

4 uur geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

5 uur geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

6 uur geleden