Profvoetbal in Antwerpen voorlopig ook verboden
ANTWERPEN (ANP) - Het verbod voor teamsporten in de Belgische regio Antwerpen geldt ook voor het profvoetbal. Dat heeft gouverneur Cathy Berx bevestigd. In het betreffende gebied zijn de coronamaatregelen deze week verscherpt, omdat het aantal besmettingen met het virus toenam.
Alleen als er nationaal een andersluidend advies komt, zou er een uitzondering gemaakt kunnen worden. Vooralsnog is dat niet het geval. Daardoor is het onzeker of Antwerp de bekerfinale tegen Club Brugge kan spelen en Beerschot het duel om promotie tegen OH Leuven. Beide duels staan voor komend weekeinde gepland, buiten de provincie Antwerpen.
De wedstrijden op zich zijn niet direct de grootste zorg van Berx, maar wel het gedrag van supporters. Die zouden uitgebreid en vooral gezamenlijk aan het feesten kunnen gaan bij succes voor één van de verenigingen uit Antwerpen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
15 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
3 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
12 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
12 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
14 uur geleden