Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Proces tegen aanvoerder Maguire van ManUnited begint dinsdag

Proces tegen aanvoerder Maguire van ManUnited begint dinsdag

SYROS (ANP) - Het juridische proces in Griekenland tegen aanvoerder Harry Maguire van Manchester United begint dinsdag. De 27-jarige verdediger wordt in het gerechtsgebouw in Syros bijgestaan door de Griekse topadvocaat Alexis Anagnostakis. Maguire is niet verplicht om zelf bij de zitting aanwezig te zijn. Hij heeft al officieel verklaard onschuldig te zijn.

Maguire mocht zaterdag de cel verlaten nadat hij donderdag op het vakantie-eiland Mykonos was gearresteerd. Hij was verzeild geraakt in een kroegruzie. Agenten trachtten de twee strijdende groepen uit elkaar te halen waarna drie "buitenlanders" zich tegen de politie keerden. Daarbij zou het drietal, onder wie vermoedelijk Maguire, flinke klappen hebben uitgedeeld aan de dienstdoende functionarissen.

Het trio verzette zich volgens de politie hevig bij hun arrestatie. Aangekomen op het politiebureau gingen de drie vechtersbazen opnieuw op de vuist met officials, die tevens zwaar werden beledigd en uitgescholden. Later zou één van de arrestanten nog een poging tot omkoping hebben gedaan om strafvervolging te voorkomen.

Maguire verloor vorige week zondag met Manchester United in de halve finales van de Europa League van de latere winnaar Sevilla. De duurste verdediger van de wereld mist door zijn vermeende misdragingen in Griekenland mogelijk de komende interlands van Engeland in de Nations League tegen IJsland en Denemarken, begin september.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Chelsea en Lyon spelen gelijk, zege Bayern

LYON (ANP) - Voetbalsters Veerle Buurman en Wieke Kaptein hebben met Chelsea in de Champions League gelijkgespeeld bij OL Lyonnes. Het duel in Lyon eindigde in 0-0. Bij de Franse topclub speelden international Damaris Egurrola en voormalig Ajax-speelster Lily Yohannes.

1 uur geleden
Ronaldo verlaat selectie Portugal dag voor duel met Denemarken

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.

3 uur geleden
Summerville over transfer naar Al-Hilal: alles klopte daar

THESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.

3 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bij nood rechts centraal in de verdediging

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.

3 uur geleden
Brugts en Van Asten winnen met FC Barcelona ruim bij AS Roma

ROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.

3 uur geleden
Xavi baalt van vele blessures bij Oranje: het zit ons niet mee

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández baalt van de vele blessures bij het Nederlands elftal. "We zijn niet echt gelukkig, het is vooral pure pech", zei de Spanjaard op een persconferentie in Thessaloniki, waar Oranje het donderdag in de Nations League opneemt tegen Griekenland.

3 uur geleden
Voetbalsters Feyenoord en PSV naar hoofdtoernooi Europa Cup

OSLO (ANP) - De voetbalsters van Feyenoord en PSV hebben in navolging van Ajax het hoofdtoernooi van de Europa Cup bereikt. Feyenoord verloor met 2-1 bij het Noorse Vålerenga, maar had de eerste wedstrijd in Rotterdam met 4-1 gewonnen. PSV verdedigde met succes een 1-0-voorsprong bij Fortuna Hjørring. Het duel in Denemarken eindigde in 0-0.

4 uur geleden