Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Proces dodelijke schietpartij Katendrecht in juli

Proces dodelijke schietpartij Katendrecht in juli

DORDRECHT (ANP) - Het proces over de dodelijke schietpartij op Dairon 'Dayo’ Alberto (32) in de Rotterdamse wijk Katendrecht wordt in juli afgerond. De rechtbank in Dordrecht besloot dinsdag de zaak op 3 juli inhoudelijk te behandelen.

Dayo werd op 23 oktober 2018 met tientallen kogels doodgeschoten in de Rechthuislaan. Twee verdachten zitten sinds vorig jaar maart vast: Stephen R. (25) en Morguïenne H. (22). H. heeft bekend dat de schutter bij hem achterop de scooter vluchtte. Hij zou alleen niet van diens plannen hebben geweten. H. vertelde ook niet of het om R. (25) ging. Die laatste ontkent de schutter te zijn.

De schietpartij was mogelijk een vergelding voor een liquidatie in 2017, denkt justitie. Ook houdt justitie er rekening mee dat iemand anders het doelwit was, aangezien de schutter ook nog op wegvluchtende mannen schoot. In februari en maart worden nog getuigen gehoord. Ondanks verzoeken van hun advocaten om ze vrij te laten, blijven de twee verdachten in voorarrest.

Meer uit Binnenland

Gewonde door steekpartij in winkelcentrum in Landgraaf

LANDGRAAF (ANP) - Door een steekpartij in een winkelcentrum in Landgraaf (Limburg) is zondagmiddag een man gewond geraakt, meldt de politie. Kort na het incident is een verdachte aangehouden. Het gaat om een 51-jarige man uit Landgraaf.

56 minuten geleden
Hollandse 100: 354.000 euro voor onderzoek naar lymfeklierkanker

HEERENVEEN (ANP) - De jubileumeditie van De Hollandse 100 heeft een recordbedrag opgeleverd. Het sportevenement bracht tot nu toe 354.000 euro op voor onderzoek naar lymfeklierkanker, meldt de organisatie. Ruim 740 mensen deden mee aan de tiende editie van De Hollandse 100. Donateurs kunnen nog tot donderdag geld schenken.

1 uur geleden
21-jarige man uit Eindhoven aangehouden in terrorismeonderzoek

EINDHOVEN (ANP) - Een 21-jarige man uit Eindhoven is zaterdagavond aangehouden in een terrorismeonderzoek. Dat meldt de politie zondag. De politie onderzoekt of de man banden heeft met Islamitische Staat (IS).

3 uur geleden
RTL Tonight stopt, na de zomer andere talkshow met Renze Klamer

HILVERSUM (ANP) - Het programma RTL Tonight stopt. Dat heeft een woordvoerder aan het ANP bevestigd na een bericht van het AD. De laatste uitzending van het RTL 4-programma is op 12 juni. Vanaf komend najaar kiest de zender voor een "vertrouwde talkshowopzet", gepresenteerd door Renze Klamer.

3 uur geleden
Experts: mensen met hooikoorts hebben veel te verduren

WAGENINGEN/LEIDEN (ANP) - Mensen met hooikoorts krijgen het dit voorjaar "behoorlijk voor de kiezen", schrijven deskundigen op Nature Today. Het seizoen begon al uitzonderlijk vroeg, met onder meer een recordhoge concentratie elzenpollen in de lucht. Afgelopen week was de pollenconcentratie van de es, populier, iep en haagbeuk hoog, melden het LUMC in Leiden en ziekenhuis Elkerliek in Helmond.

6 uur geleden
Slachtoffer steekpartij Hoorn overleden

HOORN (ANP) - Een van de drie mensen die zaterdagavond gewond raakten door een steekpartij in Hoorn, is overleden. Het gaat om een 29-jarige man uit Hoorn, meldt de politie.

8 uur geleden
Drie gewonden na melding steekincident in Hoorn

HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.

15 uur geleden