Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Problemen in logistiek raken omzet Levi Strauss

Problemen in logistiek raken omzet Levi Strauss

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Modemerk Levi Strauss, vooral bekend van zijn jeans, heeft afgelopen kwartaal flink te lijden gehad onder problemen in de logistiek. De moeilijkheden met leveringen raakten de omzet met zeker 60 miljoen dollar (55 miljoen euro), meldde het concern in een kwartaalrapport.

Levi Strauss meldde de cijfers over de drie maanden tot en met 27 februari. De omzetderving van 60 miljoen dollar was meer dan de 50 miljoen dollar die het bedrijf een kwartaal eerder misliep als gevolg van de logistieke problemen. Het merk klaagde daarbij onder andere over hoge transportkosten en langere levertijden.

Voor het hele kwartaal steeg de omzet met 22 procent tot 1,6 miljard dollar. De vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder gaat enigszins mank door de coronamaatregelen die verkopen in de weg zaten.

Levi Strauss merkte wel dat de problemen wat minder leken te worden. Evengoed zorgt het concern ervoor dat de voorraden goed zijn aangevuld om er zeker van te zijn verdere verstoringen aan te kunnen. Vooral ook omdat op de korte termijn de lockdowns in China tegen corona de onderneming niet zullen helpen. Voor het hele jaar wordt rekening gehouden met logistieke uitdagingen.

Meer uit Financieel

ING: optoppen en splitsen van woningen steeds minder haalbaar

AMSTERDAM (ANP) - Het kabinet-Jetten gaat naar verwachting het doel van 15.000 extra woningen per jaar uit verbouwingen niet halen. Volgens een rapport van ING worden verbouwingen, zoals optoppingen en splitsingen, financieel steeds minder aantrekkelijk. Het woningtekort wordt daardoor nog lastiger terug te dringen.

3 uur geleden
VS versoepelen sancties tegen centrale bank Venezuela

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten hebben de sancties tegen de centrale bank van Venezuela versoepeld. Het wordt partijen toegestaan om transacties uit te voeren met de centrale bank in het Zuid-Amerikaanse land.

5 uur geleden
Winsten op Wall Street na optimisme over gesprekken VS en Iran

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met plussen de handelsdag uitgegaan. Beleggers waren optimistisch dat vredesgesprekken tussen de Verenigde Staten en Iran mogelijk weer worden hervat.

5 uur geleden
Lufthansa-piloten gaan langer staken

FRANKFURT (ANP) - Piloten van het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa breiden hun staking uit. Ze leggen donderdag en vrijdag ook het werk neer, nadat er maandag en dinsdag al werd gestaakt. Vakbond Cockpit kondigde dit aan. Honderden vluchten in Duitsland werden deze week geannuleerd door de tweedaagse pilotenstaking.

6 uur geleden
Staatssecretaris: geopolitiek belang haven is lang onderschat

ROTTERDAM (ANP) - Het geopolitieke belang van de Rotterdamse haven is lang onderschat geweest. Dat zei staatssecretaris van Defensie Derk Boswijk op het Havencongres Rotterdam. Volgens hem is er nu meer urgentie. In de haven is eind vorig jaar een terrein gereserveerd waar militair materieel kan worden overgeslagen.

9 uur geleden
Renault schrapt duizenden ingenieursbanen

PARIJS (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Het Franse autoconcern Renault gaat het aantal ingenieursbanen de komende twee jaar tot 20 procent verminderen. Daarmee wil de autofabrikant de organisatie stroomlijnen onder druk van toenemende concurrentie, vooral uit China.

9 uur geleden
Eigenaar Gucci en Balenciaga ziet opbrengsten verder dalen

PARIJS (ANP) - Kering, de eigenaar van onder meer Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta en Balenciaga, heeft de opbrengsten in het afgelopen kwartaal verder zien dalen. Bij Gucci, het belangrijkste merk van het Franse concern, zakte de omzet met 14 procent.

9 uur geleden