Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Probleemputten op Bahreins Formule 1-circuit volgestort met beton

Probleemputten op Bahreins Formule 1-circuit volgestort met beton

SAKHIR (ANP/RTR) - De losgeraakte putdeksels die vorige week in Bahrein voor problemen zorgden tijdens de Formule 1-testdagen zullen zaterdag tijdens de race geen hinder meer veroorzaken. De organisatie heeft de putten met beton gevuld. Ook zijn er extra laswerkzaamheden uitgevoerd om nieuwe overlast te voorkomen.

Autosportfederatie FIA meldt woensdag dat er werkzaamheden rond de bochten zeven en elf zijn uitgevoerd. Charles Leclerc liep vorige week schade op omdat hij over een losgeraakte afvoerdeksel reed.

De incidenten deden denken aan de Grote Prijs van Las Vegas vorig jaar. Toen reed Carlos Sainz tijdens de eerste training over een losliggende putdeksel waardoor zijn Ferrari beschadigd raakte. Hierdoor moest hij onderdelen van zijn wagen vervangen wat hem een gridstraf van tien plaatsen opleverde.

Meer uit Sport

Bobsleeër Wesselink op Spelen tiende bij debuut in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.

3 uur geleden
Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

4 uur geleden
Verstappen test donderdag en vrijdagmiddag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.

5 uur geleden
Schaatsster Beune is blij dat ze medaille om de nek heeft hangen

MILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.

5 uur geleden
Skeletonner Jeraskevitsj krijgt 180.000 euro van baas voetbalclub

MILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.

6 uur geleden
Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

6 uur geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

7 uur geleden