Probierz blijft na het EK voetbal aan als bondscoach van Polen
DORTMUND (ANP) - Michal Probierz blijft volgens de Poolse voetbalbond ook na het EK voetbal aan als bondscoach van het Oost-Europese land. Polen is op de Europese eindronde na nederlagen tegen Nederland en Oostenrijk reeds uitgeschakeld. Dinsdagavond speelt het land in groep D nog een duel met Frankrijk.
"Ik wil graag een einde maken aan alle speculaties en u als eerste informeren dat de bondscoach en zijn staf de volledige steun hebben van het presidium van de Poolse voetbalbond. De beslissing was al eerder genomen, maar vandaag heb ik besloten om het officieel te maken. Michał Probierz zal bondscoach van het nationale team blijven", aldus bondsvoorzitter Cezary Kulesza.
Probierz werd op 20 september vorig jaar aangesteld en bleef met Polen acht wedstrijden op rij ongeslagen. Op het EK werd er vervolgens twee keer verloren.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
17 uur geleden