Priske zoekt naar verklaring individuele fouten Feyenoorders
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had geen verklaring voor de individuele fouten die zijn spelers in de eerste helft van de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (0-4) maakten. "Het is lastig daar een antwoord op te geven. Ik weet dat mijn spelers goed genoeg zijn en kwaliteiten hebben. De meesten hebben vaker in de Champions League gespeeld en zijn international", sprak de Deen in De Kuip.
Priske vond dat Feyenoord aardig begon en zag dat zijn elftal op "sleutelmomenten" fouten maakte. "De spelers van Bayer Leverkusen toonden op die momenten hun kwaliteiten. Het is een goed gestructureerd team dat al een tijdje samen speelt en vorig seizoen erg succesvol was. We wisten dat we een perfecte wedstrijd moesten spelen om kans te maken. Dat is ons niet gelukt", zei hij.
In de Eredivisie verspeelde Feyenoord in drie van de eerste vier wedstrijden ook al punten. "Ik ben een mens, net als ieder ander. Ik weet dat dit niet lekker is, het zijn even zware tijden. Maar ik heb altijd geloof. We moeten ons nu oprichten en zondag winnen van NAC. Overwinningen helpen een team in opbouw enorm in het proces", aldus Priske.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
58 minuten geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
1 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.
9 uur geleden