Priske zoekt naar verklaring individuele fouten Feyenoorders
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had geen verklaring voor de individuele fouten die zijn spelers in de eerste helft van de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (0-4) maakten. "Het is lastig daar een antwoord op te geven. Ik weet dat mijn spelers goed genoeg zijn en kwaliteiten hebben. De meesten hebben vaker in de Champions League gespeeld en zijn international", sprak de Deen in De Kuip.
Priske vond dat Feyenoord aardig begon en zag dat zijn elftal op "sleutelmomenten" fouten maakte. "De spelers van Bayer Leverkusen toonden op die momenten hun kwaliteiten. Het is een goed gestructureerd team dat al een tijdje samen speelt en vorig seizoen erg succesvol was. We wisten dat we een perfecte wedstrijd moesten spelen om kans te maken. Dat is ons niet gelukt", zei hij.
In de Eredivisie verspeelde Feyenoord in drie van de eerste vier wedstrijden ook al punten. "Ik ben een mens, net als ieder ander. Ik weet dat dit niet lekker is, het zijn even zware tijden. Maar ik heb altijd geloof. We moeten ons nu oprichten en zondag winnen van NAC. Overwinningen helpen een team in opbouw enorm in het proces", aldus Priske.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
11 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
14 minuten geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
2 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
3 uur geledenTUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
9 uur geleden