Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske zoekt naar verklaring individuele fouten Feyenoorders

Priske zoekt naar verklaring individuele fouten Feyenoorders

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had geen verklaring voor de individuele fouten die zijn spelers in de eerste helft van de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (0-4) maakten. "Het is lastig daar een antwoord op te geven. Ik weet dat mijn spelers goed genoeg zijn en kwaliteiten hebben. De meesten hebben vaker in de Champions League gespeeld en zijn international", sprak de Deen in De Kuip.

Priske vond dat Feyenoord aardig begon en zag dat zijn elftal op "sleutelmomenten" fouten maakte. "De spelers van Bayer Leverkusen toonden op die momenten hun kwaliteiten. Het is een goed gestructureerd team dat al een tijdje samen speelt en vorig seizoen erg succesvol was. We wisten dat we een perfecte wedstrijd moesten spelen om kans te maken. Dat is ons niet gelukt", zei hij.

In de Eredivisie verspeelde Feyenoord in drie van de eerste vier wedstrijden ook al punten. "Ik ben een mens, net als ieder ander. Ik weet dat dit niet lekker is, het zijn even zware tijden. Maar ik heb altijd geloof. We moeten ons nu oprichten en zondag winnen van NAC. Overwinningen helpen een team in opbouw enorm in het proces", aldus Priske.

Meer uit Voetbal

SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

42 minuten geleden
Iraanse voetbalsters krijgen heldenonthaal in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".

1 uur geleden
AZ begint met buitenspeler Daal tegen Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.

1 uur geleden
FIFA: elk vrouwenteam minimaal één vrouwelijke coach

ZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.

2 uur geleden
Infantino: FIFA wil dat WK met alle geplaatste teams doorgaat

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino belooft dat de FIFA er alles aan doet om het WK zoals gepland door te laten gaan, ondanks twijfels over de aanwezigheid van Iran op het toernooi. "We kijken ernaar uit dat alle teams deelnemen aan het WK en in een geest van fair play en wederzijds respect kunnen strijden", zei de Zwitser tijdens een online vergadering in Zürich. "We hebben een schema. Binnenkort zullen alle 48 deelnemende teams bekend zijn. Het WK moet dan doorgaan zoals na de loting is bekendgemaakt."

2 uur geleden
PSV mikt na uitbreiding op stadion met 52.000 tot 58.500 plaatsen

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil het Philips Stadion voor 2030 flink uitbreiden. De regerend landskampioen uit Eindhoven mikt op een capaciteit van 52.000 tot 58.500 plaatsen. De koploper van de Eredivisie kan nu maximaal 35.000 fans tijdens thuisduels toelaten.

3 uur geleden
Galatasaray eist vergoeding van Liverpool voor blessure Lang

ISTANBUL (ANP/DPA) - Galatasaray eist van de UEFA een schadevergoeding voor de blessure die Noa Lang woensdag heeft opgelopen in het verloren uitduel met Liverpool in de Champions League (4-0). De aanvaller van het Nederlands elftal raakte met een duim bekneld tussen twee reclameborden en heeft zich laten opereren aan een diepe snee in zijn duim.

3 uur geleden