Priske zoekt naar verklaring individuele fouten Feyenoorders
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske had geen verklaring voor de individuele fouten die zijn spelers in de eerste helft van de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (0-4) maakten. "Het is lastig daar een antwoord op te geven. Ik weet dat mijn spelers goed genoeg zijn en kwaliteiten hebben. De meesten hebben vaker in de Champions League gespeeld en zijn international", sprak de Deen in De Kuip.
Priske vond dat Feyenoord aardig begon en zag dat zijn elftal op "sleutelmomenten" fouten maakte. "De spelers van Bayer Leverkusen toonden op die momenten hun kwaliteiten. Het is een goed gestructureerd team dat al een tijdje samen speelt en vorig seizoen erg succesvol was. We wisten dat we een perfecte wedstrijd moesten spelen om kans te maken. Dat is ons niet gelukt", zei hij.
In de Eredivisie verspeelde Feyenoord in drie van de eerste vier wedstrijden ook al punten. "Ik ben een mens, net als ieder ander. Ik weet dat dit niet lekker is, het zijn even zware tijden. Maar ik heb altijd geloof. We moeten ons nu oprichten en zondag winnen van NAC. Overwinningen helpen een team in opbouw enorm in het proces", aldus Priske.
Meer uit Voetbal
ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
3 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
7 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
20 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
21 uur geleden