Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske weet niet of Giménez zondag nog Feyenoorder is

Priske weet niet of Giménez zondag nog Feyenoorder is

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske kan niet met zekerheid zeggen of Santiago Giménez zondag nog voor Feyenoord speelt in de Klassieker tegen Ajax. "Ik hoop het, maar ik weet het nog niet", zei de Deen over de spits die in de belangstelling van AC Milan zou staan.

Een eventuele transfer van Giménez komt op een vervelend moment voor Feyenoord. Na de wedstrijd tegen Ajax volgt het bekerduel met PSV en de wedstrijden in de tussenronde van de Champions League tegen uitgerekend AC Milan. Toch weet Priske dat hij een overgang moeilijk kan voorkomen.

"Ik heb een ongelooflijk goede samenwerking met Dennis te Kloese (algemeen directeur) en hij doet wat het beste is voor de club en de ploeg. Zo ook met betrekking tot spelers die misschien vertrekken, zoals Giménez", vertelde Priske.

"Ik wil Santi graag behouden. Hij is een ongelooflijk goede speler voor ons en heeft de laatste seizoenen getoond dat hij de beste spits in Nederland is. Ik hoop dat hij blijft, maar het is niet alleen mijn beslissing, maar van het volledige clubbestuur en Dennis", wist de trainer.

Priske reageerde laconiek op het feit dat Giménez juist naar de volgende Europese tegenstander kan vertrekken. "Daar ben ik niet mee bezig. Op dit moment is hij Feyenoorder en zit hij in mijn hoofd voor zondag. Ik ben nu gefocust op dat duel, niet de wedstrijd over tien of elf dagen", aldus Priske.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

9 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

11 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

11 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

11 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

12 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

14 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

15 uur geleden