Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

MANCHESTER (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske vindt nog altijd dat hij het dinsdag, refererend aan het duel met Manchester City in de Champions League, opneemt tegen de beste ploeg van de wereld. De Engelse landskampioen verloor de laatste vijf wedstrijden, maar dat verandert niets volgens Priske. "Ze hebben heel veel kwaliteit en het wordt zeker heel lastig", zei hij op de persconferentie in het Etihad Stadium in Manchester.

De trainer van Feyenoord zal zijn tegenstander niet onderschatten, maar denkt ook dat de ploeg van coach Pep Guardiola de Rotterdammers niet onderschat. "De recente wedstrijden maken geen verschil. Ik denk dat zij in die laatste wedstrijden meer punten hadden moeten halen. Tegen Tottenham zaterdag waren ze een beetje ongelukkig. De Spurs straften ze hard af bij enkele momenten in de omschakeling. Dat kan ook een wapen voor ons zijn. Het wordt belangrijk om de momenten te herkennen waarin we in de tegenaanval moeten gaan of rustig de bal in de ploeg moeten houden."

Doelman Justin Bijlow, aanvoerder Quinten Timber, Jordan Lotomba en spits Santiago Giménez keerden voor het duel met City terug in de selectie van Feyenoord. Volgens de Deense coach kunnen ze alle vier ook spelen en sommigen vanaf het begin. Calvin Stengs, die zaterdag tegen Heerenveen na drie maanden zijn rentree maakte, bleef achter in Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

34 minuten geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

38 minuten geleden
RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

2 uur geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

3 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

3 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

3 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

3 uur geleden