Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

MANCHESTER (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske vindt nog altijd dat hij het dinsdag, refererend aan het duel met Manchester City in de Champions League, opneemt tegen de beste ploeg van de wereld. De Engelse landskampioen verloor de laatste vijf wedstrijden, maar dat verandert niets volgens Priske. "Ze hebben heel veel kwaliteit en het wordt zeker heel lastig", zei hij op de persconferentie in het Etihad Stadium in Manchester.

De trainer van Feyenoord zal zijn tegenstander niet onderschatten, maar denkt ook dat de ploeg van coach Pep Guardiola de Rotterdammers niet onderschat. "De recente wedstrijden maken geen verschil. Ik denk dat zij in die laatste wedstrijden meer punten hadden moeten halen. Tegen Tottenham zaterdag waren ze een beetje ongelukkig. De Spurs straften ze hard af bij enkele momenten in de omschakeling. Dat kan ook een wapen voor ons zijn. Het wordt belangrijk om de momenten te herkennen waarin we in de tegenaanval moeten gaan of rustig de bal in de ploeg moeten houden."

Doelman Justin Bijlow, aanvoerder Quinten Timber, Jordan Lotomba en spits Santiago Giménez keerden voor het duel met City terug in de selectie van Feyenoord. Volgens de Deense coach kunnen ze alle vier ook spelen en sommigen vanaf het begin. Calvin Stengs, die zaterdag tegen Heerenveen na drie maanden zijn rentree maakte, bleef achter in Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

2 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

5 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

18 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

18 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

21 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

21 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

23 uur geleden