Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

MANCHESTER (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske vindt nog altijd dat hij het dinsdag, refererend aan het duel met Manchester City in de Champions League, opneemt tegen de beste ploeg van de wereld. De Engelse landskampioen verloor de laatste vijf wedstrijden, maar dat verandert niets volgens Priske. "Ze hebben heel veel kwaliteit en het wordt zeker heel lastig", zei hij op de persconferentie in het Etihad Stadium in Manchester.

De trainer van Feyenoord zal zijn tegenstander niet onderschatten, maar denkt ook dat de ploeg van coach Pep Guardiola de Rotterdammers niet onderschat. "De recente wedstrijden maken geen verschil. Ik denk dat zij in die laatste wedstrijden meer punten hadden moeten halen. Tegen Tottenham zaterdag waren ze een beetje ongelukkig. De Spurs straften ze hard af bij enkele momenten in de omschakeling. Dat kan ook een wapen voor ons zijn. Het wordt belangrijk om de momenten te herkennen waarin we in de tegenaanval moeten gaan of rustig de bal in de ploeg moeten houden."

Doelman Justin Bijlow, aanvoerder Quinten Timber, Jordan Lotomba en spits Santiago Giménez keerden voor het duel met City terug in de selectie van Feyenoord. Volgens de Deense coach kunnen ze alle vier ook spelen en sommigen vanaf het begin. Calvin Stengs, die zaterdag tegen Heerenveen na drie maanden zijn rentree maakte, bleef achter in Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

1 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

2 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

2 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

3 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

4 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

6 uur geleden