Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

Priske vindt ManCity ondanks slechte reeks beste ploeg ter wereld

MANCHESTER (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske vindt nog altijd dat hij het dinsdag, refererend aan het duel met Manchester City in de Champions League, opneemt tegen de beste ploeg van de wereld. De Engelse landskampioen verloor de laatste vijf wedstrijden, maar dat verandert niets volgens Priske. "Ze hebben heel veel kwaliteit en het wordt zeker heel lastig", zei hij op de persconferentie in het Etihad Stadium in Manchester.

De trainer van Feyenoord zal zijn tegenstander niet onderschatten, maar denkt ook dat de ploeg van coach Pep Guardiola de Rotterdammers niet onderschat. "De recente wedstrijden maken geen verschil. Ik denk dat zij in die laatste wedstrijden meer punten hadden moeten halen. Tegen Tottenham zaterdag waren ze een beetje ongelukkig. De Spurs straften ze hard af bij enkele momenten in de omschakeling. Dat kan ook een wapen voor ons zijn. Het wordt belangrijk om de momenten te herkennen waarin we in de tegenaanval moeten gaan of rustig de bal in de ploeg moeten houden."

Doelman Justin Bijlow, aanvoerder Quinten Timber, Jordan Lotomba en spits Santiago Giménez keerden voor het duel met City terug in de selectie van Feyenoord. Volgens de Deense coach kunnen ze alle vier ook spelen en sommigen vanaf het begin. Calvin Stengs, die zaterdag tegen Heerenveen na drie maanden zijn rentree maakte, bleef achter in Rotterdam.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

21 minuten geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

11 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

11 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

11 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

11 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

11 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

16 uur geleden