Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske verklaart blessures bij Feyenoord niet alleen door pech

Priske verklaart blessures bij Feyenoord niet alleen door pech

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft begin november zoveel geblesseerde spelers dat het voor trainer Brian Priske steeds lastiger wordt om een goed elftal op te stellen. "Dat wordt zo langzamerhand wel een uitdaging", erkende de Deense oefenmeester na een nederlaag tegen Salzburg (1-3) in de Champions League. "Maar goed, we moeten door. Zondag spelen we weer een belangrijke wedstrijd tegen Almere City en daarna ligt de competitie even stil vanwege de interlandperiode. Het liefst houd ik dan alle spelers hier, maar dat mag niet als ze niet geblesseerd zijn."

Priske miste tegen Salzburg de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. "Ibrahim Osman en Jordan Lotomba gaven in de rust aan dat ze niet verder konden", vertelde hij op een persconferentie na de wedstrijd met de huidige nummer 4 van Oostenrijk. "En daarna moesten we Quinten Timber nog vervangen."

Feyenoord heeft net als alle deelnemers aan Europese toernooien een overvol programma. Maar dat was vorig seizoen ook het geval onder trainer Arne Slot, toen de ploeg uit Rotterdam veel wedstrijden won omdat het fitter was dan de tegenstander. Slot nam zijn performancetrainer mee naar Liverpool en Feyenoord zag onlangs nog een fysieke trainer vertrekken. "Dat zijn dingen die meespelen", erkende Priske. "Al die blessures hebben natuurlijk niet alleen met pech te maken."

"Die blessures liggen aan veel zaken", vervolgde de coach uit Denemarken. "Dat heeft te maken met hoe we trainen maar ook met gewoontes van spelers. Sommige aankopen van ons hebben een deel van de voorbereiding gemist. Anderen kwamen met fysieke klachten naar Feyenoord. Ik zie soms ook dat spelers rust nodig hebben. Maar we willen ook wedstrijden winnen. Het is een uitdaging om zulke zaken goed te managen. Maar ik heb niets aan te merken op de mentaliteit van mijn spelers. Ook als ze vrij zijn, komen ze vaak naar de club om zich te laten verzorgen. Ze zitten dan in warme en koude baden. Ze doen er alles aan om fit te blijven. Hopelijk komen er snel spelers terug na hun blessures, want we hebben ze nodig."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

11 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

12 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

12 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

15 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

15 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

23 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden