Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske verklaart blessures bij Feyenoord niet alleen door pech

Priske verklaart blessures bij Feyenoord niet alleen door pech

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft begin november zoveel geblesseerde spelers dat het voor trainer Brian Priske steeds lastiger wordt om een goed elftal op te stellen. "Dat wordt zo langzamerhand wel een uitdaging", erkende de Deense oefenmeester na een nederlaag tegen Salzburg (1-3) in de Champions League. "Maar goed, we moeten door. Zondag spelen we weer een belangrijke wedstrijd tegen Almere City en daarna ligt de competitie even stil vanwege de interlandperiode. Het liefst houd ik dan alle spelers hier, maar dat mag niet als ze niet geblesseerd zijn."

Priske miste tegen Salzburg de geblesseerde Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. "Ibrahim Osman en Jordan Lotomba gaven in de rust aan dat ze niet verder konden", vertelde hij op een persconferentie na de wedstrijd met de huidige nummer 4 van Oostenrijk. "En daarna moesten we Quinten Timber nog vervangen."

Feyenoord heeft net als alle deelnemers aan Europese toernooien een overvol programma. Maar dat was vorig seizoen ook het geval onder trainer Arne Slot, toen de ploeg uit Rotterdam veel wedstrijden won omdat het fitter was dan de tegenstander. Slot nam zijn performancetrainer mee naar Liverpool en Feyenoord zag onlangs nog een fysieke trainer vertrekken. "Dat zijn dingen die meespelen", erkende Priske. "Al die blessures hebben natuurlijk niet alleen met pech te maken."

"Die blessures liggen aan veel zaken", vervolgde de coach uit Denemarken. "Dat heeft te maken met hoe we trainen maar ook met gewoontes van spelers. Sommige aankopen van ons hebben een deel van de voorbereiding gemist. Anderen kwamen met fysieke klachten naar Feyenoord. Ik zie soms ook dat spelers rust nodig hebben. Maar we willen ook wedstrijden winnen. Het is een uitdaging om zulke zaken goed te managen. Maar ik heb niets aan te merken op de mentaliteit van mijn spelers. Ook als ze vrij zijn, komen ze vaak naar de club om zich te laten verzorgen. Ze zitten dan in warme en koude baden. Ze doen er alles aan om fit te blijven. Hopelijk komen er snel spelers terug na hun blessures, want we hebben ze nodig."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

5 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

6 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

11 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

12 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

12 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

16 uur geleden