Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske wilde na een stuntzege op Bayern München (3-0) niet uitgebreid reageren op een dreigend ontslag bij Feyenoord. "Op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord", zei de Deen die afgelopen zomer Arne Slot opvolgde in Rotterdam. "Ik heb nog niks anders gehoord en dat verwacht ik ook niet, maar het blijft voetbal. Ik ben dagelijks bezig met mijn werk en dat blijf ik doen."

De 47-jarige Priske sprak liever over de prestaties van Feyenoord dat na de zege op Bayern München ook na de poulefase verder bekert in de Champions League. "Dit is historisch. We hebben de moeilijkste acht wedstrijden van iedereen in de Champions League en staan toch op dertien punten. Dat vind ik ongelofelijk en heel sterk van de spelersgroep."

Feyenoord staat voor de laatste ronde van de groepsfase hoger op de ranglijst dan topclubs als Real Madrid, Paris Saint-Germain, Manchester City en Bayern München in de Champions League. De club presteert onder Priske wisselvallig in de Eredivisie, met slechts 1 punt uit de laatste drie competitiewedstrijden. De club staat vierde, met 9 punten achterstand op het als tweede geklasseerde Ajax.

Enkele uren voor de aftrap van het duel met Bayern verschenen verhalen in de media over een dreigend ontslag van Priske. Volgens het Deense Tipsbladet was de club al in gesprek met Marino Pusic over een terugkeer. De voormalige assistent van de naar Liverpool vertrokken Arne Slot is momenteel hoofdtrainer bij Sjachtar Donetsk. Geruchten over een dreigend ontslag van Priske zijn niet nieuw. In Nederland noemden media Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst al als zijn opvolgers.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

6 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

9 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

9 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

11 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

11 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

11 uur geleden
Nagelsmann wil meer openheid over homoseksualiteit in voetbal

STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.

13 uur geleden