Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske wilde na een stuntzege op Bayern München (3-0) niet uitgebreid reageren op een dreigend ontslag bij Feyenoord. "Op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord", zei de Deen die afgelopen zomer Arne Slot opvolgde in Rotterdam. "Ik heb nog niks anders gehoord en dat verwacht ik ook niet, maar het blijft voetbal. Ik ben dagelijks bezig met mijn werk en dat blijf ik doen."

De 47-jarige Priske sprak liever over de prestaties van Feyenoord dat na de zege op Bayern München ook na de poulefase verder bekert in de Champions League. "Dit is historisch. We hebben de moeilijkste acht wedstrijden van iedereen in de Champions League en staan toch op dertien punten. Dat vind ik ongelofelijk en heel sterk van de spelersgroep."

Feyenoord staat voor de laatste ronde van de groepsfase hoger op de ranglijst dan topclubs als Real Madrid, Paris Saint-Germain, Manchester City en Bayern München in de Champions League. De club presteert onder Priske wisselvallig in de Eredivisie, met slechts 1 punt uit de laatste drie competitiewedstrijden. De club staat vierde, met 9 punten achterstand op het als tweede geklasseerde Ajax.

Enkele uren voor de aftrap van het duel met Bayern verschenen verhalen in de media over een dreigend ontslag van Priske. Volgens het Deense Tipsbladet was de club al in gesprek met Marino Pusic over een terugkeer. De voormalige assistent van de naar Liverpool vertrokken Arne Slot is momenteel hoofdtrainer bij Sjachtar Donetsk. Geruchten over een dreigend ontslag van Priske zijn niet nieuw. In Nederland noemden media Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst al als zijn opvolgers.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

44 minuten geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

1 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

1 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

2 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

2 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

4 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

4 uur geleden