Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

Priske: op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske wilde na een stuntzege op Bayern München (3-0) niet uitgebreid reageren op een dreigend ontslag bij Feyenoord. "Op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord", zei de Deen die afgelopen zomer Arne Slot opvolgde in Rotterdam. "Ik heb nog niks anders gehoord en dat verwacht ik ook niet, maar het blijft voetbal. Ik ben dagelijks bezig met mijn werk en dat blijf ik doen."

De 47-jarige Priske sprak liever over de prestaties van Feyenoord dat na de zege op Bayern München ook na de poulefase verder bekert in de Champions League. "Dit is historisch. We hebben de moeilijkste acht wedstrijden van iedereen in de Champions League en staan toch op dertien punten. Dat vind ik ongelofelijk en heel sterk van de spelersgroep."

Feyenoord staat voor de laatste ronde van de groepsfase hoger op de ranglijst dan topclubs als Real Madrid, Paris Saint-Germain, Manchester City en Bayern München in de Champions League. De club presteert onder Priske wisselvallig in de Eredivisie, met slechts 1 punt uit de laatste drie competitiewedstrijden. De club staat vierde, met 9 punten achterstand op het als tweede geklasseerde Ajax.

Enkele uren voor de aftrap van het duel met Bayern verschenen verhalen in de media over een dreigend ontslag van Priske. Volgens het Deense Tipsbladet was de club al in gesprek met Marino Pusic over een terugkeer. De voormalige assistent van de naar Liverpool vertrokken Arne Slot is momenteel hoofdtrainer bij Sjachtar Donetsk. Geruchten over een dreigend ontslag van Priske zijn niet nieuw. In Nederland noemden media Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst al als zijn opvolgers.

Meer uit Voetbal

Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

2 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

9 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

9 uur geleden
Duits talent Karl (18) loopt spierscheuring op en mist WK

CHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.

10 uur geleden
Kluivert ziet WK-droom na 'beetje gekke carrière' alsnog uitkomen

NEW YORK (ANP) - Justin Kluivert maakte al op 18-jarige leeftijd zijn debuut voor Oranje. Nu, ruim acht jaar later, begint de oud-speler van Ajax bij het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico pas aan zijn eerste eindtoernooi. "Als je een beetje uit beeld raakt, is het lastig terugkomen. Ook al wist ik dat ik erbij hoorde. Ik vrat mezelf soms op. Gelukkig gaat het er nu toch van komen", aldus Kluivert, die zichzelf bij Bournemouth weer in de kijker speelde bij bondscoach Ronald Koeman.

11 uur geleden
Wiegman met Engeland hard onderuit bij Spanje in WK-kwalificatie

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft in de WK-kwalificatie met Engeland een zware nederlaag geleden tegen wereldkampioen Spanje: 4-0. Daardoor hebben de Spaanse voetbalsters de koppositie in de groep overgenomen en zijn ze bij winst dinsdag tegen IJsland zeker van plaatsing voor het WK van volgend jaar in Brazilië. Europees kampioen Engeland lijkt veroordeeld tot de play-offs.

18 uur geleden
Verlies tegen Ierland 'komt hard aan' bij bondscoach Veurink

CORK (ANP) - De nederlaag in de WK-kwalificatie tegen Ierland (3-2) komt hard aan bij de voetbalsters van Oranje. "We stonden er ontzettend goed voor. We gingen voor de eerste plek, nu gaan we eerder richting de derde plek. En dit komt ook extra hard aan na het resultaat van de vorige periode", zei bondscoach Arjan Veurink bij de NOS.

20 uur geleden