Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is niet verbaasd over speculaties over een vroegtijdig afscheid bij Feyenoord. "Het hoort bij voetbal", zei de 47-jarige Deen vlak voor het thuisduel met Bayern München in de Champions League. "Als een club als Feyenoord onvoldoende punten haalt, zijn er altijd vragen over de trainer. Dat accepteer ik. Ik hou van deze club en de mensen binnen de club. Ik zie veel goede dingen binnen de ploeg."

Priske veroorzaakte afgelopen zaterdag opschudding na het gelijkspel tegen Willem II (1-1) met zijn opmerking dat hij het heilige vuur om een duel te winnen bij spelers miste. "Ik was echt teleurgesteld na de wedstrijd tegen Willem II. Het was de tweede keer op rij in de Eredivisie dat we een presentatie hadden die wel goed was, maar niet voldoende voor een resultaat. Dat moet beter", zei hij bij Ziggo Sport.

Volgens het Deense Tipsbladet dreigt ontslag voor Priske. Feyenoord zou Marino Pusic als ideale vervanger zien. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdtrainer bij Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleren al weken de namen van Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst als mogelijke opvolgers.

Priske: kritiek is geen probleem

De geruchten raken Priske. "Ik ben natuurlijk ook mens, maar mijn focus ligt op de club en de spelers", zei hij. "Ik lees de kranten en de meningen over mij niet. Ik ben niet stom en naïef, dus ik weet wel wat er gebeurt. Voetbal leeft van meningen uit de media en dat vind ik mooi. Ik hoop alleen dat iedereen het respect probeert te behouden. Voor mij is dat het belangrijkste. Kritiek is geen probleem, maar het moet niet persoonlijk worden."

Feyenoord presenteerde Priske afgelopen zomer als opvolger van de populaire Slot, die nu met Liverpool bovenaan in de Premier League en Champions League staat. Met elf nieuwe spelers presteert Feyenoord wisselvallig in de Eredivisie. De club staat vierde, met 9 punten minder dan het als tweede geklasseerde Ajax. Algemeen directeur Dennis Te Kloese was vorig jaar zo overtuigd van Priske dat hij een afkoopsom voor hem aan Sparta Praag heeft betaald.

Blessureleed

Te Kloese, die ook verantwoordelijk is voor het aan- en verkoopbeleid, had afgelopen zomer minder succes op de transfermarkt dan voorgaande jaren. Feyenoord kampt onder Priske ook met veel blessures. Slot heeft Ruben Peeters als fysieke prestatiecoach meegenomen naar Liverpool. Fysieke trainer Leigh Egger is in oktober naar Australië vertrokken.

Meer uit Voetbal

Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

2 uur geleden
FIFA verdeelt WK-loting met twee shows over twee dagen

WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.

4 uur geleden
Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

5 uur geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

7 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

8 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

9 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

10 uur geleden