Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

Priske kijkt niet op van speculaties over ontslag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is niet verbaasd over speculaties over een vroegtijdig afscheid bij Feyenoord. "Het hoort bij voetbal", zei de 47-jarige Deen vlak voor het thuisduel met Bayern München in de Champions League. "Als een club als Feyenoord onvoldoende punten haalt, zijn er altijd vragen over de trainer. Dat accepteer ik. Ik hou van deze club en de mensen binnen de club. Ik zie veel goede dingen binnen de ploeg."

Priske veroorzaakte afgelopen zaterdag opschudding na het gelijkspel tegen Willem II (1-1) met zijn opmerking dat hij het heilige vuur om een duel te winnen bij spelers miste. "Ik was echt teleurgesteld na de wedstrijd tegen Willem II. Het was de tweede keer op rij in de Eredivisie dat we een presentatie hadden die wel goed was, maar niet voldoende voor een resultaat. Dat moet beter", zei hij bij Ziggo Sport.

Volgens het Deense Tipsbladet dreigt ontslag voor Priske. Feyenoord zou Marino Pusic als ideale vervanger zien. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdtrainer bij Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleren al weken de namen van Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst als mogelijke opvolgers.

Priske: kritiek is geen probleem

De geruchten raken Priske. "Ik ben natuurlijk ook mens, maar mijn focus ligt op de club en de spelers", zei hij. "Ik lees de kranten en de meningen over mij niet. Ik ben niet stom en naïef, dus ik weet wel wat er gebeurt. Voetbal leeft van meningen uit de media en dat vind ik mooi. Ik hoop alleen dat iedereen het respect probeert te behouden. Voor mij is dat het belangrijkste. Kritiek is geen probleem, maar het moet niet persoonlijk worden."

Feyenoord presenteerde Priske afgelopen zomer als opvolger van de populaire Slot, die nu met Liverpool bovenaan in de Premier League en Champions League staat. Met elf nieuwe spelers presteert Feyenoord wisselvallig in de Eredivisie. De club staat vierde, met 9 punten minder dan het als tweede geklasseerde Ajax. Algemeen directeur Dennis Te Kloese was vorig jaar zo overtuigd van Priske dat hij een afkoopsom voor hem aan Sparta Praag heeft betaald.

Blessureleed

Te Kloese, die ook verantwoordelijk is voor het aan- en verkoopbeleid, had afgelopen zomer minder succes op de transfermarkt dan voorgaande jaren. Feyenoord kampt onder Priske ook met veel blessures. Slot heeft Ruben Peeters als fysieke prestatiecoach meegenomen naar Liverpool. Fysieke trainer Leigh Egger is in oktober naar Australië vertrokken.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

3 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

16 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

20 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

20 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

22 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

1 dag geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 dag geleden