Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske: Feyenoord was in bijna alles beter dan FC Utrecht

Priske: Feyenoord was in bijna alles beter dan FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske nam zijn spelers van Feyenoord weinig kwalijk na de nederlaag tegen FC Utrecht (1-2). "Ik kan niet boos op ze zijn", zei hij in de perszaal van De Kuip. "We hebben de wedstrijd gedomineerd en waren in bijna alle facetten van het spel beter. Twee momenten van onoplettendheid hebben ons opgebroken."

Feyenoord had de regie van de wedstrijd in het eerste uur in handen, maar verzuimde een van de vele kansen te benutten. "En Giménez had misschien wel een strafschop moeten krijgen", zei Priske die zijn ploeg het duel uit handen zag geven nadat Sébastien Haller was ingevallen bij FC Utrecht. "Een counter en een hoekschop en we stonden met 2-0 achter", zei Priske. "Dan wordt het lastig tegen een ploeg die zo verdedigend speelt."

Directeur Dennis te Kloese benadrukte afgelopen week op de nieuwjaarsreceptie dat het belangrijk is dat Feyenoord zich met de eerste of tweede plaats in de Eredivisie weer voor de lucratieve Champions League plaatst. De laatste winnaar van de KNVB-beker en Johan Cruijff Schaal moet na twee competitienederlagen op rij in de achtervolging. Het verschil met het als tweede geklasseerde Ajax is opgelopen tot 7 punten.

Creatieve middenvelder

"Ik maak me nog geen zorgen", zei Priske. "En ik ga echt niet iedere dag naar de ranglijst kijken. We moeten gewoon goed blijven spelen en dan komt het op de ranglijst ook wel goed. En we hebben goed gespeeld tegen Utrecht. Niet briljant, maar wel goed. Soms een beetje te traag, maar dat kwam ook omdat Utrecht zo verdedigend speelde. Dan is het lastig tempo maken."

Utrecht versterkte zich de afgelopen weken met de aanvallers Haller en Miliano Jonathans. Priske ziet graag een rechtsback en creatieve middenvelder naar Rotterdam komen. Maar Feyenoord heeft nog niet toegeslagen op de transfermarkt. "Voor transfers moet je niet bij mij zijn", zei hij. "En ik ben tevreden over de goede spelers die we al hebben."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

15 minuten geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

52 minuten geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

56 minuten geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

3 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

19 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

20 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

21 uur geleden