Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Priske: Feyenoord was in bijna alles beter dan FC Utrecht

Priske: Feyenoord was in bijna alles beter dan FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske nam zijn spelers van Feyenoord weinig kwalijk na de nederlaag tegen FC Utrecht (1-2). "Ik kan niet boos op ze zijn", zei hij in de perszaal van De Kuip. "We hebben de wedstrijd gedomineerd en waren in bijna alle facetten van het spel beter. Twee momenten van onoplettendheid hebben ons opgebroken."

Feyenoord had de regie van de wedstrijd in het eerste uur in handen, maar verzuimde een van de vele kansen te benutten. "En Giménez had misschien wel een strafschop moeten krijgen", zei Priske die zijn ploeg het duel uit handen zag geven nadat Sébastien Haller was ingevallen bij FC Utrecht. "Een counter en een hoekschop en we stonden met 2-0 achter", zei Priske. "Dan wordt het lastig tegen een ploeg die zo verdedigend speelt."

Directeur Dennis te Kloese benadrukte afgelopen week op de nieuwjaarsreceptie dat het belangrijk is dat Feyenoord zich met de eerste of tweede plaats in de Eredivisie weer voor de lucratieve Champions League plaatst. De laatste winnaar van de KNVB-beker en Johan Cruijff Schaal moet na twee competitienederlagen op rij in de achtervolging. Het verschil met het als tweede geklasseerde Ajax is opgelopen tot 7 punten.

Creatieve middenvelder

"Ik maak me nog geen zorgen", zei Priske. "En ik ga echt niet iedere dag naar de ranglijst kijken. We moeten gewoon goed blijven spelen en dan komt het op de ranglijst ook wel goed. En we hebben goed gespeeld tegen Utrecht. Niet briljant, maar wel goed. Soms een beetje te traag, maar dat kwam ook omdat Utrecht zo verdedigend speelde. Dan is het lastig tempo maken."

Utrecht versterkte zich de afgelopen weken met de aanvallers Haller en Miliano Jonathans. Priske ziet graag een rechtsback en creatieve middenvelder naar Rotterdam komen. Maar Feyenoord heeft nog niet toegeslagen op de transfermarkt. "Voor transfers moet je niet bij mij zijn", zei hij. "En ik ben tevreden over de goede spelers die we al hebben."

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

5 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

5 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

7 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

7 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

7 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

8 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

8 uur geleden