
Priske berust in nederlaag en geeft credits aan PSV
EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske berustte in het Philips Stadion in de ruime nederlaag tegen PSV (3-0). "Alle credits naar PSV. Zij speelden erg goed en verdienden de zege volledig", zei de Deen op een persconferentie.
PSV nam vanaf het eerste moment het initiatief en Feyenoord had geen antwoord op het spel van de thuisploeg. "We speelden niet met de intensiteit die je moet brengen in dit soort duels. Ik ben teleurgesteld dat we het niet beter hebben kunnen doen. We verspeelden de bal ook te vaak", aldus Priske. "We veranderden wat dingen gedurende de eerste helft en ook na rust, maar PSV bleef de meeste duels winnen."
Priske is blij dat het winterstop is. "Het waren vijf zware maanden, waarin we goede momenten hadden, maar ook mindere", zei hij. "We hebben met veel blessures te maken gehad. Het is nu tijd om te herstellen en te reflecteren."
Feyenoord moet in het nieuwe jaar een achterstand van 4 punten op Ajax zien goed te maken en van 10 punten op PSV. Priske: "We hebben genoeg kwaliteit in de selectie, dat hebben we dit seizoen al gezien. We hebben nu tien dagen rust en komen dan terug met nieuwe energie."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De Duitser Rüdiger Rehm is de nieuwe trainer van Vitesse. Dat meldt de club uit Arnhem op de website. De 46-jarige coach tekent een contract tot 2026, met een optie voor nog een jaar. Vitesse eindigde afgelopen seizoen als laatste in de eerste divisie, mede door puntenaftrek vanwege overtredingen van de licentieregels.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Merel van Dongen wil niet als speelster op de reservelijst meedoen aan de voorbereiding van Oranje. Dat heeft de 32-jarige verdedigster laten weten aan Andries Jonker. De bondscoach had haar eerder laten weten dat Van Dongen niet bij de 23 geselecteerde speelsters voor het EK in Zwitserland zat.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft John Stegeman aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 48-jarige coach tekent een contract tot de zomer van 2027 bij de club die afgelopen seizoen naar de eerste divisie degradeerde.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.
4 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.
7 uur geledenATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.
9 uur geledenSEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
1 dag geleden