Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prinses Catherine weer thuis na operatie

Prinses Catherine weer thuis na operatie

WINDSOR (ANP) - Prinses Catherine is weer thuis in Windsor na haar operatie. Het gaat goed met de 42-jarige prinses, meldt het Britse hof. De vrouw van prins William onderging bijna twee weken geleden een geplande buikoperatie.

"Ze maakt goede vorderingen", aldus het hof. Catherine en William danken het team van de London Clinic, het privéziekenhuis waar Catherine werd geopereerd. "Vooral het toegewijde verplegend personeel." Ook is het koppel dankbaar voor alle steunbetuigingen die ze hebben ontvangen. Voorlopig is Catherine nog aan het herstellen. Haar agenda is leeggehaald.

De aanleiding voor de operatie van Catherine is niet bekendgemaakt. Koning Charles werd afgelopen vrijdag in dezelfde kliniek opgenomen voor een geplande operatie aan zijn prostaat. Hij blijft daar in ieder geval maandagnacht nog.

Meer uit Buitenland

Trump wil op den duur F-35's leveren aan India

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump wil meer militair materieel leveren aan India, om de gezamenlijke defensiebelangen te versterken.

2 uur geleden
Oekraïne ontkent dat in München gesprek met Rusland gepland is

KYIV (ANP/AFP) - Oekraïne ontkent dat op de grote veiligheidsconferentie in München een gesprek met Rusland gepland staat. De Amerikaanse president Donald Trump zei dat er vrijdag een ontmoeting "op hoog niveau" met vertegenwoordigers van de VS, Rusland en Oekraïne op de agenda staat.

7 uur geleden
Rechter blokkeert voorlopig Trumps decreet tegen transgenderzorg

GREENBELT (ANP/RTR) - Een Amerikaanse federale rechter heeft de overheid voorlopig verboden om een decreet van Donald Trump uit te voeren dat genderbevestigende behandelingen voor minderjarigen verbiedt. Familieleden van jonge transpersonen en lhbti-organisaties hadden daarom gevraagd.

7 uur geleden
Trump wil Rusland terug in G7 en top met Rusland en China

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump wil over enige tijd een top met China en Rusland om de militaire bestedingen te halveren en de productie van kernwapens te staken. Ook zou Trump Poetin graag weer spreken in de G7, een overleg van machtige economieën waar Rusland uit gezet was na de annexatie van de Krim in 2014. "Ik vind dat het een fout was om hem eruit te gooien."

8 uur geleden
Verdachte München mocht volgens minister in Duitsland wonen

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De man die verdacht wordt van het inrijden op een demonstratie in München mocht in Duitsland wonen en werken, zegt de minister van Binnenlandse Zaken van de deelstaat Beieren tegen persbureau dpa. Eerdere berichten dat hij in verband was gebracht met winkeldiefstallen, waren ook onjuist, zegt Joachim Herrmann. Volgens de politie raakten dertig mensen gewond.

9 uur geleden
Duitse regeringsleider: Oekraïne geen vredesakkoord opdringen

BERLIJN (ANP) - De Duitse regeringsleider Olaf Scholz heeft gewaarschuwd dat de Verenigde Staten en Rusland niet zonder inmenging van andere landen mogen beslissen over Oekraïne en Europa. Volgens de bondskanselier zal Duitsland nooit een "gedicteerde vrede" steunen. Evenmin zal de Duitse regering instemmen met een oplossing die leidt tot een "ontkoppeling van Europese en Amerikaanse veiligheid".

9 uur geleden
Baanbrekend vonnis: Suriname moet homo-echtparen inschrijven

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname mogen twee echtparen van hetzelfde geslacht zich inschrijven bij de burgerlijke stand. Dat is de uitkomst van een rechtszaak die ruim zestien maanden heeft geduurd. De stellen zijn buiten Suriname getrouwd; in de voormalige kolonie is het homohuwelijk nog niet mogelijk.

10 uur geleden