Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prinses Beatrix heeft boosterprik al gehad

Prinses Beatrix heeft boosterprik al gehad

WILLEMSTAD (ANP) - Prinses Beatrix heeft haar boosterprik met het coronavaccin al gekregen. Dat vertelde de 83-jarige prinses vrijdag tijdens een bezoek aan een coronateststraat op Curaçao.

Bij het bezoek aan de GGD in Willemstad werd de prinses bijgepraat over het testbeleid op het eiland en de huidige stand van zaken. De prinses sprak met coronahulpverleners en met Joey Alcalá, beleidsmedewerker bij het ministerie van Gezondheid, Milieu en Natuur.

Op Curaçao geldt als coronamaatregel dat iedereen 2 meter afstand van elkaar moet houden. Die regel werd niet altijd in acht genomen. Tijdens het bezoek werd er niemand getest. Het is sowieso niet erg druk bij de teststraat; op een drukke ochtend zijn er drie à vier mensen die zich laten testen, aldus een van de medewerkers.

Meer uit Binnenland

Lale Gül: de staat en politie laten me in de steek

HILVERSUM (ANP) - Schrijfster Lale Gül voelt zich "in de steek gelaten door de politie en de staat". Dat zegt Gül in RTL Tonight over de beslissing van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) om haar beveiliging stop te zetten. "Ik ben eigenlijk in volle paniek, ook al zie je dat nu niet aan me", aldus Gül. "Ik ben vooral heel bang, omdat ik dagelijks nog steeds de meest walgelijke doodsbedreigingen krijg. Dat is nooit opgehouden."

1 uur geleden
Raad Den Haag wil Van Zanen nog een termijn als burgemeester

DEN HAAG (ANP) - De gemeenteraad van Den Haag heeft huidig burgemeester Jan van Zanen voorgedragen voor een nieuwe termijn van maximaal zes jaar. De termijn van de 64-jarige VVD'er loopt op 1 juli 2026 af.

1 uur geleden
Hugo de Jonge wil niet dat burgemeester van Terneuzen aftreedt

MIDDELBURG (ANP) - Hugo de Jonge, commissaris van de Koning in Zeeland, heeft de aftredende burgemeester van Terneuzen "indringend verzocht" om niet op te stappen. Dat staat in een brief die De Jonge aan de gemeenteraad van Terneuzen richt. In het "belang van de bestuurbaarheid" van de gemeente Terneuzen kan burgemeester Erik van Merrienboer beter aanblijven, vindt De Jonge.

2 uur geleden
HEMA waarschuwt mensen met allergieën voor roomboter kaasstengels

AMSTERDAM (ANP) - Winkelketen HEMA waarschuwt consumenten voor het ontbreken van de vermelding van sesamzaad en pinda's op de verpakking van roomboter kaasstengels. HEMA raadt mensen die allergisch zijn voor een of beide ingrediënten aan om de kaasstengels niet te eten.

4 uur geleden
Directeur van marathon Rotterdam vertrekt in december

ROTTERDAM (ANP) - Wilbert Lek vertrekt als directeur van de marathon van Rotterdam. Hij meldt op 12 december zijn functie bij organisator Golazo Events Nederland neer te leggen.

5 uur geleden
Burgemeester Terneuzen stapt op om onenigheid over azc-vergunning

TERNEUZEN (ANP) - Burgemeester van Terneuzen Erik van Merrienboer stapt op, omdat hij zich niet kan vinden in de besluitvorming over een asielzoekerscentrum (azc) in de Zeeuwse gemeente. De wethouders in de plaats willen op aandringen van de gemeenteraad geen vergunning meer afgeven voor de zogeheten Regionale Opvanglocatie. Zowel de raad als het college hadden de plannen voor de komst van het azc vorig jaar nog goedgekeurd.

6 uur geleden
Havenbedrijf North Sea Port scherpt beveiliging aan na dronezwerm

DEN HAAG (ANP) - Het havenbedrijf North Sea Port, verantwoordelijk voor de havens van Terneuzen, Vlissingen en Gent, heeft de beveiliging van de drie locaties aangescherpt. Dit na een dronezwerm van 12 tot 20 drones die vorige week bij de haven van Terneuzen werd gezien.

6 uur geleden