Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prinses Beatrix aangekomen op Curaçao

Prinses Beatrix aangekomen op Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Prinses Beatrix is donderdag aangekomen op Curaçao International Airport. Op het vliegveld vlak buiten Willemstad werd ze opgewacht door gouverneur Lucille George-Wout en minister-president Gilmar Pisas. "Het is zo fijn om hier weer te zijn", zei Beatrix bij aankomst.

Rond 16.00 uur (21.00 uur Nederlandse tijd), landde het vliegtuig waar Beatrix mee reisde vanaf Schiphol. De prinses is van donderdagmiddag tot en met zondag op het eiland. Haar agenda is die drie dagen behoorlijk vol. Het bezoek staat vooral in het teken van natuurbehoud en de effecten van de coronapandemie. Ze volgt onder meer een natuurles aan schoolkinderen, ze helpt bij het uitzetten van een flamingo die hersteld is na verblijf in een dierenkliniek en ze krijgt uitleg over het kweken van koraallarven.

Meer uit Binnenland

Website Tweede Kamer uit voorzorg offline om kwetsbaarheden PHP

DEN HAAG (ANP) - De website van de Tweede Kamer is uit voorzorg offline gehaald in verband met kwetsbaarheden die zijn ontdekt in de programmeertaal PHP. Dat meldt een woordvoerder desgevraagd.

43 minuten geleden
Meerdere websites offline na meldingen over kwetsbaarheden in PHP

DEN HAAG (ANP) - Meerdere grote Nederlandse websites zijn woensdag offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP. Volgens meldingen op de sites is dat gebeurd "voor onderhoud", zonder de PHP-problemen te noemen.

48 minuten geleden
NS voorziet geen problemen door kwetsbaarheden in PHP

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse Spoorwegen voorzien geen impact van de kwetsbaarheden die zijn ontdekt in programmeertaal PHP. Dat laat een woordvoerder van de NS desgevraagd weten.

54 minuten geleden
Premie DSW schiet met 14,75 euro per maand omhoog

SCHIEDAM (ANP) - Zorgverzekeraar DSW verhoogt de premie voor zijn basisverzekering volgend jaar met 14,75 euro per maand. Volgens het bedrijf is dat "de grootste premiestijging ooit die DSW genoodzaakt is door te voeren". Wie de verzekering afsluit, betaalt volgend jaar maandelijks 173,25 euro. Dat komt neer op 2079 euro per jaar.

1 uur geleden
Computernetwerk hoger onderwijs uit voorzorg deels uitgeschakeld

AMSTERDAM (ANP) - Delen van het gezamenlijke computernetwerk van universiteiten, hogescholen, mbo's, academische ziekenhuizen en onderzoeksinstituten zijn woensdag uit voorzorg uitgeschakeld. Aanleiding is de waarschuwing voor kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP.

1 uur geleden
Drie Nederlanders opgepakt voor plofkraak in Zwitserland

MAARTENSDIJK (ANP) - Drie Nederlanders zijn maandag in Maartensdijk (Utrecht) opgepakt in verband met een plofkraak in de Zwitserse plaats Beringen. Daar werd die nacht een geldautomaat opgeblazen. In het onderzoek namen de Zwitserse autoriteiten contact op met de Nederlandse en de Duitse politie. Daarbij kwam het drietal in beeld, meldt de politie woensdag.

1 uur geleden
Rover eist gelijke behandeling trein- en vliegreiziger

AMERSFOORT (ANP) - Het is oneerlijk dat treinreizigers meebetalen aan grenscontroles en vliegreizigers niet. Dat vindt reizigersorganisatie Rover. De belangenvereniging hekelt bovendien de organisatie van de grenscontroles voor treinreizen. Daardoor zouden Eurostar-treinen te laat vertrekken en stoelen leeg blijven.

2 uur geleden