Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prins Harry en Elton John slepen uitgever Daily Mail voor rechter

Prins Harry en Elton John slepen uitgever Daily Mail voor rechter

LONDEN (ANP) - De Britse prins Harry, zanger Elton John en diverse andere publieke figuren stappen gezamenlijk naar de rechter vanwege publicaties van de Britse uitgever Associated Newspapers. Volgens de groep heeft de maker van de tabloids The Mail on Sunday en Daily Mail hun privacy geschonden door onder meer hun telefoons af te luisteren.

De groep bestaat naast prins Harry en Elton John uit de actrices Elizabeth Hurley en Sadie Frost, filmmaker en Elton Johns partner David Furnish en Doreen Lawrence, de moeder van een zwarte tiener die in 1993 werd vermoord.

Associated Newspapers zou niet alleen telefoons hebben afgeluisterd maar ook afluisterapparatuur in auto's en huizen hebben opgehangen, staat in een verklaring van advocatenkantoor Hamlins. Ze spreken van "weerzinwekkende criminele activiteiten".

De uitgever spreekt de aantijgingen met klem tegen. Een woordvoerder van Associated Newspapers noemt het belachelijke beschuldigingen. Hij zegt dat de eisers en hun advocaten met "deze ongefundeerde en zeer lasterlijke beweringen, die niet gebaseerd zijn op geloofwaardig bewijs" lijken te hengelen naar informatie.

Meer uit Buitenland

Israël bevestigt dat teruggegeven lichaam niet van gijzelaar is

TEL AVIV (ANP) - De Israëlische krijgsmacht (IDF) heeft bevestigd dat een van de door Hamas overgedragen lichamen niet van een gijzelaar is. Israëlische media schreven dat eerder al op basis van bronnen.

31 minuten geleden
Rutte spreekt tegen dat hulp aan Oekraïne afneemt

BRUSSEL (ANP) - De militaire steun aan Oekraïne van NAVO-landen loopt niet terug, beweert NAVO-chef Mark Rutte. Onder meer Zweden en Estland bevestigen echter dat Oekraïnes bondgenoten minder wapens leveren, zoals ook een gezaghebbend Duits onderzoeksinstituut vaststelde.

1 uur geleden
Brekelmans: lappendeken van NAVO-regels hindert ook onze F-35's

BRUSSEL (ANP) - Ook de Nederlandse F-35's die Polen beschermen hebben last van de "lappendeken" aan NAVO-regels daar, zegt defensieminister Ruben Brekelmans. Hij steunt het dringende verzoek van de hoogste NAVO-commandant om de voorbehouden en voorwaarden te verminderen die NAVO-landen aan hun bijdragen verbinden.

2 uur geleden
Minister: Noordse en Baltische landen bezig met Oekraïnepakket

BRUSSEL (ANP) - De Noordse en Baltische landen werken samen aan een nieuw steunpakket voor Oekraïne, zegt de Zweedse minister van Defensie Pål Jonson. Hij zei dat voor aanvang van een overleg tussen de defensieministers van de NAVO-lidstaten in Brussel.

2 uur geleden
Media Israël: Hamas droeg verkeerd lichaam over aan Israël

TEL AVIV (ANP/AFP) - Een van de vier dode personen die Hamas dinsdag heeft overgedragen aan Israël was geen gijzelaar, schrijven Israëlische media, waaronder Haaretz en The Jerusalem Post. Het zou gaan om een Palestijn. De drie anderen waren wel gijzelaars. Familieleden hebben dat bevestigd na forensisch onderzoek.

2 uur geleden
Rutte: NAVO kan zo nodig prima optreden in eigen luchtruim

BRUSSEL (ANP) - Hoewel de NAVO werkt aan duidelijkere onderlinge afspraken over de verdediging van het luchtruim, hebben bondgenoten volgens secretaris-generaal Mark Rutte geen problemen om dreigingen uit te schakelen. "Jongens, dit is niet nieuw. We doen dit al zestig, zeventig jaar."

2 uur geleden
Kremlin bevestigt ontmoeting Poetin en Syrische al-Sharaa

MOSKOU (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Russische president Vladimir Poetin heeft woensdag een ontmoeting met de Syrische president Ahmed al-Sharaa, bevestigt het Kremlin. Het is voor het eerst dat de Syriër Rusland bezoekt sinds de machtsovername in eigen land.

2 uur geleden