Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prins geboren in Luxemburg

Prins geboren in Luxemburg

LUXEMBURG (ANP) - Luxemburg heeft een nieuwe toekomstige troonopvolger. Zondagmorgen om 5.13 uur heeft erfgroothertogin Stéphanie het leven geschonken aan een zoon. De baby krijgt de namen Charles Jean Philippe Marie Guillaume, zo liet het Luxemburgse hof namens de dolgelukkige ouders weten.

Het prinsje woog bij de geboorte 3190 gram, en moeder en kind maken het goed. Beide ouders, Stéphanie en Guillaume, zullen snel een foto van de baby met de bevolking delen.

De zwangerschap van Stéphanie werd eind vorig jaar aangekondigd. De baby werd ook deze maand verwacht. Het paar trouwde in oktober 2012. De boreling is na zijn vader tweede in de lijn van troonopvolging.

Meer uit Buitenland

Trump staat open voor ontmoeting met Kim Jong-un komende week

KUALA LUMPUR (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt open te staan voor een ontmoeting met de Noord-Koreaanse dictator Kim Jong-un. Trump reist komende week door Azië en de Zuid-Koreaanse regering meldde eerder al dat de kans groot is dat hij tijdens die reis ook met Kim zal spreken.

11 minuten geleden
Afgezette president Madagaskar verliest nationaliteit

ANTANANARIVO (ANP/AFP) - De nieuwe machthebbers in Madagaskar hebben de afgezette president Andry Rajoelina zijn nationaliteit ontnomen. Dat blijkt uit een decreet dat vrijdag werd gepubliceerd.

37 minuten geleden
Gewonden bij Russische aanvallen op Kyiv

KYIV (ANP/AFP) - In de Oekraïense hoofdstad Kyiv zijn door Russische aanvallen met raketten en drones zeker acht mensen gewond geraakt. Dat zegt burgemeester Vitali Klitsjko op Telegram.

41 minuten geleden
Doden in Haïti door tropische storm Melissa

PORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - In Haïti zijn vrijdag zeker drie mensen om het leven gekomen door de tropische storm Melissa. Volgens de autoriteiten kan de storm aanwakkeren tot een orkaan.

44 minuten geleden
NYT: VS houden met drones toezicht op staakt-het-vuren in Gaza

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger is begonnen met het inzetten van surveillancedrones boven de Gazastrook, meldt The New York Times (NYT) op basis van militaire functionarissen. De drones moeten bijdragen aan een "bredere inspanning" om ervoor te zorgen dat zowel Israël als Hamas zich houdt aan de eerder deze maand gesloten wapenstilstand, aldus de krant.

8 uur geleden
VN-medewerkers opgepakt in Jemen om spionage voor Israël

SANAA (ANP/AFP) - Verscheidene VN-medewerkers die werken in de door de Houthi-rebellen bezette Jemenitische hoofdstad Sanaa, zijn gearresteerd op beschuldiging van spionage voor Israël. Dat meldt persbureau AFP op basis van een veiligheidsbron.

9 uur geleden
CNN: Trump overweegt aanvallen op drugsfaciliteiten in Venezuela

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump overweegt plannen om cocaïnefaciliteiten en drugshandelsroutes binnen Venezuela aan te vallen, meldt zender CNN op basis van drie Amerikaanse functionarissen. Ze voegden eraan toe dat Trump er nog geen definitief besluit over heeft genomen.

10 uur geleden