Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prins Bernhard uit voorzorg in quarantaine

Prins Bernhard uit voorzorg in quarantaine

AMSTERDAM (ANP) - Prins Bernhard is vrijdag in quarantaine gegaan omdat hij in contact is geweest met iemand die besmet is met het coronavirus. De prins heeft dat desgevraagd bevestigd.

Bernhard van Oranje (50), zoals hij in het zakenleven bekend staat, is de tweede zoon van prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven. Hij is onder meer mede-aandeelhouder van Circuit Zandvoort en grondlegger van een bedrijf dat onder het merk Waterdream supersnelle handgemaakte aluminiumboten maakt. Ook in IT en vastgoed is de 'zakenprins' in verschillende hoedanigheden actief.

Zijn neef prins Constantijn maakte vorige week vrijdag bekend in zelfisolatie te zijn gegaan omdat hij een week daarvoor ook in contact was geweest met iemand die positief testte op het coronavirus. Constantijns echtgenote prinses Laurentien is deze week samen met hun zoon graaf Claus 14 dagen in quarantaine gegaan na aankomst in Schotland. Claus gaat daar naar school en de quarantaine is verplicht voor iedereen die uit Nederland komt.

Meer uit Binnenland

Noodverordening om natuurbrand Boschhuizerbergen nog actief

VENRAY (ANP) - De noodverordening die is ingesteld vanwege een grote natuurbrand in het natuurgebied Boschhuizerbergen bij het Limburgse Oostrum en Venray blijft voorlopig van kracht. Dat meldt de gemeente Venray.

3 minuten geleden
Tielen waarschuwt voor kwetsbaarheid gelijkheidsstrijd

AMSTERDAM (ANP) - De eenheid die de strijd voor gelijkheid al zo lang draagt, wordt op de proef gesteld. Dat zei staatssecretaris Judith Tielen (Onderwijs en Emancipatie, VVD) donderdag tijdens de Human Rights Conference in Amsterdam, ter ere van de World Pride. "De recente, afschuwelijke aanval op een Pride-viering in Berlijn heeft ons laten zien hoe ver die beproeving kan gaan", aldus de bewindsvrouw. Ook premier Rob Jetten en de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema memoreerden de aanslag woensdag tijdens de opening van de Prideconferentie.

1 uur geleden
Nederlanders gewond door valpartijen in Oostenrijkse Alpen

HALLSTATT (ANP) - Twee Nederlanders zijn woensdag zwaargewond geraakt door valpartijen in de Alpen in Oostenrijk. Met helikopters werden ze naar ziekenhuizen gebracht, meldt de Oostenrijkse politie donderdag.

1 uur geleden
Brandweer blijft gebied natuurbrand bij Venray monitoren

OOSTRUM (ANP) - De brandweer heeft de hele nacht controles uitgevoerd bij het Limburgse natuurgebied Boschhuizerbergen, bij Oostrum en Venray. Dat meldt de veiligheidsregio. In het gebied brak deze week een grote natuurbrand uit. Op woensdagmiddag werd gemeld dat de brand onder controle was.

3 uur geleden
Treinverkeer tussen Boxmeer en Venray hervat

HEERENVEEN (ANP) - Het treinverkeer tussen Boxmeer en Venray is in de vroege ochtend van donderdag volledig hervat. Dat maakte Arriva bekend.

6 uur geleden
Noodverordening om brand Venray nog zeker tot donderdagochtend

VENRAY (ANP) - De noodverordening die de gemeente Venray dinsdag heeft ingesteld vanwege de brand in natuurgebied Boschhuizerbergen blijft tot zeker donderdag 10.00 uur van kracht. Dat laat een woordvoerder van de Noord-Limburgse gemeente weten.

13 uur geleden
Rob Jetten bezoekt Venray na grote natuurbrand, spreekt dank uit

VENRAY (ANP) - Premier Rob Jetten heeft woensdag een bezoek gebracht aan Venray. "Bedankt aan iedereen die hier de afgelopen dagen heel hard heeft staan zwoegen en werken", zei hij.

14 uur geleden