Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prins Bernhard uit voorzorg in quarantaine

Prins Bernhard uit voorzorg in quarantaine

AMSTERDAM (ANP) - Prins Bernhard is vrijdag in quarantaine gegaan omdat hij in contact is geweest met iemand die besmet is met het coronavirus. De prins heeft dat desgevraagd bevestigd.

Bernhard van Oranje (50), zoals hij in het zakenleven bekend staat, is de tweede zoon van prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven. Hij is onder meer mede-aandeelhouder van Circuit Zandvoort en grondlegger van een bedrijf dat onder het merk Waterdream supersnelle handgemaakte aluminiumboten maakt. Ook in IT en vastgoed is de 'zakenprins' in verschillende hoedanigheden actief.

Zijn neef prins Constantijn maakte vorige week vrijdag bekend in zelfisolatie te zijn gegaan omdat hij een week daarvoor ook in contact was geweest met iemand die positief testte op het coronavirus. Constantijns echtgenote prinses Laurentien is deze week samen met hun zoon graaf Claus 14 dagen in quarantaine gegaan na aankomst in Schotland. Claus gaat daar naar school en de quarantaine is verplicht voor iedereen die uit Nederland komt.

Meer uit Binnenland

Brand in binnenstad Deventer is geblust

DEVENTER (ANP) - De brand in een pand aan de Brink in de binnenstad van Deventer is geblust. Rond 14.30 uur kon de brandweer het sein brand meester geven. Over de oorzaak van de brand en de schade is nog niets bekend.

24 minuten geleden
30-jarige man uit Vinkel meldt zich om dodelijk ongeluk in Oss

OSS (ANP) - Een 30-jarige man uit het Brabantse Vinkel heeft zich zondagmiddag gemeld bij de politie wegens een dodelijk ongeluk in Oss op zaterdag. De man zegt de bestuurder te zijn van de auto waarmee een fietser werd aangereden.

32 minuten geleden
Enkele tientallen bij dienst overleden koning Harald in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - In het Noorse Kultuurhuis in Rotterdam, ook wel de Zeemanskerk, hebben zondagmiddag zo'n zestig mensen een herdenkingsdienst bijgewoond voor de overleden koning Harald. De aanwezigen zongen samen en haalden herinneringen op aan de koning, die vrijdag op 89-jarige leeftijd overleed. Ook werd het volkslied gezongen.

38 minuten geleden
Man (43) uit Naarden verdachte van steekpartij bij Amsterdam CS

AMSTERDAM (ANP) - Degene die ervan wordt verdacht zaterdagavond drie mannen te hebben gestoken bij station Amsterdam Centraal, is een 43-jarige man en hij komt uit Naarden. De drie raakten gewond en twee van hen moesten kort voor behandeling naar het ziekenhuis. De verdachte raakte ook gewond en ligt zondag als enige nog in het ziekenhuis, aldus de politie.

4 uur geleden
Brand aan de Brink in de binnenstad van Deventer

DEVENTER (ANP) - Aan de Brink in de binnenstad van Deventer is zondagochtend brand uitgebroken. Wegens de rookontwikkeling werd een NL-Alert verstuurd, maar die is inmiddels ingetrokken. De brand ontstond tussen de verdiepingsvloer, tussen de begane grond en de eerste etage van een pand. Het gaat om een loze ruimte van ongeveer een meter hoog.

5 uur geleden
39-jarige man ernstig gewond door steekpartij na aanrijding Grave

GRAVE (ANP) - In het Brabantse Grave is zaterdagmiddag een 39-jarige man uit Ysselsteyn (Limburg) ernstig gewond geraakt doordat hij werd gestoken met een mes, meldt de politie zondag. Dat gebeurde na een aanrijding. De dader is nog voortvluchtig.

6 uur geleden
Markerwaarddijk (N307) weer open na dodelijke aanrijding

LELYSTAD (ANP) - De Markerwaarddijk (N307) is weer open nadat de gehele dijk tussen Lelystad en Enkhuizen in de nacht van zaterdag op zondag werd gesloten in verband met een dodelijke aanrijding. Dat blijkt uit de verkeersinformatie van Rijkswaterstaat en de ANWB.

8 uur geleden