Princess Cruises gelast alle cruises tot einde van de zomer af
SANTA CLARITA (ANP) - Cruiseonderneming Princess Cruises heeft alle cruises tot en met het einde van de zomer afgelast vanwege de coronacrisis. De Amerikaanse rederij maakte bekend dat door het verminderde vliegverkeer, de sluiting van havens en andere factoren die impact hebben op het internationale reizen, de pauze in alle activiteiten wordt verlengd.
"Het is met grote teleurstelling dat we een verlenging van de pauze in onze activiteiten moeten aankondigen en het afgelasten van cruisevakanties", liet Jan Swarz, de voorzitter van Princess Cuises weten. "Het doet ons zeer als we denken aan de situatie van onze bemanningsleden, onze businesspartners en de gemeenschappen die we bezoeken."
Princess Cruises wil klanten die een reis hebben geboekt compenseren met vouchers om op een later moment een cruise te maken. Een aantal cruiseschepen van de rederij kwam dit jaar negatief in het nieuws door de vele coronabesmettingen aan boord.
De cruiserederij is onderdeel van 's werelds grootste cruisebedrijf, Carnival Cruises. Een ander merk van dat bedrijf, Holland America Lines, maakte bekend alle cruisereizen in Europa, Canada en Alaska voor deze zomer te hebben geschrapt.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.
6 uur geledenBOXTEL (ANP) - Vleesverwerker Vion heeft opnieuw een slachterij in Duitsland verkocht als onderdeel van de reorganisatie, waarbij het zich wil focussen op de activiteiten in de Benelux. Vorige maand deed het bedrijf al twee andere slachterijen in Duitsland van de hand.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie verhogen naar 25 procent. Dat schrijft hij op zijn socialemediaplatform Truth Social. Hij meldt erbij dat hij de verhoging volgende week zal doorvoeren voor auto's en vrachtwagens die de Verenigde Staten binnenkomen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De FNV is medio juni van plan te gaan staken in het openbaar vervoer. De grootste vakbond van Nederland is niet te spreken over de kabinetsplannen rond sociale zekerheid. Begin maart kondigde de vakbond al aan acties voor te bereiden.
8 uur geledenGLOUCESTER (ANP) - James Holder, de medeoprichter van modeketen Superdry, is vrijdag door de rechtbank in het Britse Gloucester schuldig bevonden aan verkrachting, meldt Sky News. Volgende week wordt zijn straf bepaald door de rechtbank in Bristol.
8 uur geleden