Prima kijkcijfers voor duel tussen Manchester City en Arsenal
LONDEN (ANP/RTR) - De herstart van de Premier League in Engeland na een coronapauze van honderd dagen is prima bekeken op Sky Sports. De betaalzender trok woensdag bij het tweede duel van de voetbalavond tussen Manchester City en Arsenal (3-0) gemiddeld 3,1 miljoen tv-kijkers. De piek lag op 3,4 miljoen belangstellenden. Dat was 94 procent meer dan het seizoensgemiddelde.
Het duel in Manchester zorgde net niet voor een kijkcijferrecord dit seizoen in de Premier League. De wedstrijd in oktober tussen Manchester United en Liverpool was op het hoogtepunt goed voor 3,6 miljoen kijkers. Het eerste duel op woensdag tussen Aston Villa en Sheffield United werd op Sky gemiddeld door 2,4 miljoen mensen bekeken.
De rechtenhouders van de Europese topcompetities die inmiddels het seizoen hebben hervat, zien alle een duidelijke toename van het aantal tv-kijkers na de coronastop.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
13 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
16 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
16 uur geleden