Premier Netanyahu ontmoet familieleden van gijzelaars
TEL AVIV (ANP/DPA/RTR) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft zondag een ontmoeting gehad met familieleden van de gijzelaars die een week geleden door de Palestijnse militante organisatie Hamas werden ontvoerd. Israëlische media melden dat de gesprekken achter gesloten deuren plaatsvonden.
Sommige familieleden van de gijzelaars beschuldigen de Israëlische regering ervan de gijzelaars in de steek te hebben gelaten. Tijdens een protest van de families zaterdag eisten verschillende mensen het aftreden van Netanyahu. Diverse familieleden namen hem ook kwalijk dat hij geen contact met hen had opgenomen.
Volgens een woordvoerder van het Israëlische leger worden 155 mensen door Hamas gegijzeld. Eerder op zondag werd een geschat aantal van 120 gijzelaars gemeld.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - Een Amerikaanse taskforce die inlichtingen verzamelt rond drugskartels heeft een rol gespeeld bij de opsporing van El Mencho. Dat meldt een anonieme legerbron aan persbureau Reuters. El Mencho, de leider van het Mexicaanse Jalisco-kartel, werd zondag bij de inval gedood.
1 uur geledenPYONGYANG (ANP) - De regerende Arbeiderspartij van Noord-Korea heeft leider Kim Jong-un zondag op het partijcongres herkozen tot secretaris-generaal van de partij. Dat meldt staatspersbureau KCNA.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken waarschuwt Nederlanders in Mexico voor bendegeweld. Zondag heeft de Mexicaanse politie de beruchte drugsbaas El Mencho gedood, waarna het op diverse plekken onrustig is geworden.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/BLOOMBERG/RTR/DPA) - Een topfiguur van een drugskartel is omgekomen tijdens een inval van de Mexicaanse autoriteiten in de westelijke staat Jalisco. De Mexicaanse autoriteiten hebben dat bevestigd na berichtgeving van Mexicaanse media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De misdaadkomedie One Battle After Another is zondagavond de grote winnaar geworden bij de uitreiking van de BAFTA's, de belangrijkste Britse filmprijzen. Het drama over een linkse revolutionair (Leonardo DiCaprio) die wordt opgejaagd door een gefrustreerde militair (Sean Penn), verzilverde zes van zijn dertien nominaties.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Activisten hebben in het Louvre in Parijs een foto van de Britse oud-prins Andrew opgehangen. Het gaat om een inmiddels bekende foto van afgelopen donderdag, waarop Andrew onderuitgezakt op de achterbank van zijn auto zit na een urenlang politieverhoor.
5 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - Meer dan tweehonderd politieke gevangenen in Venezuela zijn in hongerstaking gegaan om hun vrijlating te eisen. Dat zeggen familieleden van de gevangenen, enkele dagen nadat een nieuwe amnestiewet is ingegaan.
6 uur geleden