
'Premier Misjoestin van Rusland heeft coronavirus'
MOSKOU (ANP) - De Russische premier Michail Misjoestin heeft volgens Russische media het nieuwe coronavirus. Misjoestin was als premier nauw betrokken bij de strijd tegen het virus in Rusland.
De taken van Misjoestin worden voorlopig waargenomen door vicepremier Andrei Beloesov. Misjoestin maakte woensdag nog bekend dat het inreisverbod voor buitenlanders is verlengd.
Het aantal besmettingen en doden door het longvirus loopt snel op in Rusland. Ruim 106.000 mensen hebben positief getest en er zijn 1073 geregistreerde doden door Covid-19.
Meer uit Buitenland
GENÈVE (ANP) - Wenen is gaststad voor het Eurovisie Songfestival (ESF) van volgend jaar. Dat maakte de organisatie woensdag bekend. Het is de derde keer dat het evenement naar de Oostenrijkse hoofdstad komt. Dit jaar won de Oostenrijkse zanger JJ met zijn nummer Wasted Love.
18 minuten geledenJERUZALEM (ANP/AFP/BELGA) - Israël roept 60.000 reservisten op voor de inname van Gaza-Stad. Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de plannen van de strijdkrachten voor de aanval goedgekeurd.
19 minuten geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft sinds zijn terugkeer in het Witte Huis in januari honderden obligaties gekocht, waaronder die van Amerikaanse bedrijven die zijn getroffen door ingrijpende wijzigingen in het federale beleid waar hij zich sterk voor heeft gemaakt, zoals importheffingen.
4 uur geledenKABUL (ANP/AFP/RTR) - Bij een verkeersongeval in de westelijke provincie Herat in Afghanistan zijn dinsdagavond 71 mensen om het leven gekomen, onder wie zeventien kinderen. Een bus met gedeporteerde migranten naar Kabul vatte vlam na een botsing met een vrachtwagen en een motor, aldus de provinciale overheid.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse nieuwszender CBS News zegt dat de Verenigde Staten deals hebben gesloten met Oeganda en Honduras over de opvang van gedeporteerde migranten. Beide landen zouden bereid zijn om mensen te ontvangen die door de VS worden uitgezet en niet hun eigen burgers zijn.
10 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump wil dat de musea in het land minder negatief zijn over de geschiedenis van de Verenigde Staten. Hij schrijft op Truth Social dat hij na zijn strijd met de universiteiten nu de pijlen richt op musea, zodat die minder links en 'woke' worden.
11 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - De Verenigde Staten willen het gesprek tussen de Russische president Vladimir Poetin en zijn Oekraïense ambtgenoot Volodymyr Zelensky organiseren in de Hongaarse hoofdstad Boedapest, schrijft nieuwssite Politico op basis van twee bronnen. Het Witte Huis heeft die informatie nog niet bevestigd en stelt dat er wordt gewerkt aan een geschikte locatie.
12 uur geleden