Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Premier League werkt aan 'geïsoleerd' uitspelen competitie

Premier League werkt aan 'geïsoleerd' uitspelen competitie

LONDEN (ANP) - De organisatie van de Premier League werkt aan een bijzonder plan om het voetbalseizoen ondanks de coronacrisis toch te kunnen uitspelen. Volgens de Britse krant The Independent ligt het idee op tafel om in juni en juli de resterende wedstrijden zonder publiek te spelen in enkele stadions in Londen en in het midden van Engeland. De teams zouden dan allemaal enkele weken in aparte hotels moeten verblijven, afgescheiden van de buitenwereld.

De Premier League ligt in ieder geval tot eind april stil. De vrees bestaat dat clubs in financiële problemen als de competitie niet wordt uitgespeeld. De tv-inkomsten voor de twintig ploegen uit de Premier League zijn enorm, maar die zouden gedeeltelijk wegvallen als het seizoen nu stopt.

Volgens The Independent zijn de clubs het er al over eens dat de resterende 92 wedstrijden dan maar zonder publiek gespeeld moeten worden. De krant schrijft ook dat er steeds meer steun komt voor het plan om alle betrokkenen (spelers, staf, scheidsrechters en tv-producenten) gedurende twee maanden in isolatie te zetten. Ze komen dan alleen hun hotels uit voor trainingen en wedstrijden en ze zouden allemaal regelmatig getest worden op het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

12 minuten geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

13 minuten geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

57 minuten geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

1 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

2 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

2 uur geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden