Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Premier League: stadionverbod voor vuurwerk of bestorming veld

Premier League: stadionverbod voor vuurwerk of bestorming veld

LONDEN (ANP/RTR) - Voetbalfans van Premier League-clubs die het veld op komen rennen of vuurwerk afsteken in het stadion, kunnen met onmiddellijke ingang rekenen op een stadionverbod van een jaar. Dat hebben de clubs uit de hoogste Engelse competitie met elkaar afgesproken.

Het afgelopen seizoen was er een stijgend aantal veldbestormingen aan het eind van de competitie, toen supporters titels, promotie of handhaving vierden. Daarbij waren meerdere ongeregeldheden, zoals bij Everton waar Crystal Palace-trainer Patrick Vieira door een fan werd uitgedaagd en de Fransman de supporter vervolgens onderuit schopte.

Ook het afsteken van vuurwerk of rookbommen gaat strenger worden bestraft. "Fans die worden gepakt als ze rookbommen of vuurwerk bij zich dragen of afsteken, of het veld betreden zonder toestemming, zullen automatisch een stadionverbod van de club van minimaal een jaar krijgen", liet de Premier League in een verklaring weten.

Deze stadionverboden kunnen ook worden uitgebreid naar ouders of begeleiders van kinderen die deelnemen aan zulke activiteiten. Het beleid gaat met onmiddellijke ingang in en geldt voor uit- en thuiswedstrijden, melden de clubs.

Meer uit Voetbal

Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

28 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

2 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

2 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

2 uur geleden