Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Premier League: stadionverbod voor vuurwerk of bestorming veld

Premier League: stadionverbod voor vuurwerk of bestorming veld

LONDEN (ANP/RTR) - Voetbalfans van Premier League-clubs die het veld op komen rennen of vuurwerk afsteken in het stadion, kunnen met onmiddellijke ingang rekenen op een stadionverbod van een jaar. Dat hebben de clubs uit de hoogste Engelse competitie met elkaar afgesproken.

Het afgelopen seizoen was er een stijgend aantal veldbestormingen aan het eind van de competitie, toen supporters titels, promotie of handhaving vierden. Daarbij waren meerdere ongeregeldheden, zoals bij Everton waar Crystal Palace-trainer Patrick Vieira door een fan werd uitgedaagd en de Fransman de supporter vervolgens onderuit schopte.

Ook het afsteken van vuurwerk of rookbommen gaat strenger worden bestraft. "Fans die worden gepakt als ze rookbommen of vuurwerk bij zich dragen of afsteken, of het veld betreden zonder toestemming, zullen automatisch een stadionverbod van de club van minimaal een jaar krijgen", liet de Premier League in een verklaring weten.

Deze stadionverboden kunnen ook worden uitgebreid naar ouders of begeleiders van kinderen die deelnemen aan zulke activiteiten. Het beleid gaat met onmiddellijke ingang in en geldt voor uit- en thuiswedstrijden, melden de clubs.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

4 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

4 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

7 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

9 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

11 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

13 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

15 uur geleden