Premier League keurt overname aandelen United door Ratcliffe goed
LONDEN (ANP) - De overname door Jim Ratcliffe van 25 procent van de aandelen van Manchester United, plus een extra investering van 300 miljoen pond (352 miljoen euro), is goedgekeurd door de Premier League. Het bestuur van de hoogste Engelse voetbalcompetitie gaf akkoord na voltooiing van een test voor eigenaren en directeuren (OADT) door de baas van chemiegigant Ineos.
"De Premier League wacht nu op bevestiging van de voltooiing van de transactie", meldde de organisatie in een verklaring. De Engelse voetbalbond FA moet ook nog zijn goedkeuring geven, maar dit lijkt een formaliteit.
Ratcliffe en United, de club van trainer Erik ten Hag, bereikten in december overeenstemming over de overname van het aandelenpakket. Volgens mediaberichten zou het gaan om een deal ter waarde van ongeveer 1,5 miljard euro.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden