Premier League heeft vertrouwen in voltooiing seizoen
LONDEN (ANP) - De Premier League heeft er vertrouwen in dat het voetbalseizoen kan worden voltooid. Engeland heeft te maken met een stijgend dodental in verband met het coronavirus.
"Het voetbal heeft een bepaalde verantwoordelijkheid en tijdens deze kritieke periode is het aan alle betrokkenen om ervoor te zorgen dat ze de regels van de regering en onze protocollen volgen. Nu we onze Covid-19-protocollen nauwlettend volgen, hebben we er halverwege het seizoen vertrouwen in dat, met de steun van iedereen, het seizoen 2020-2021 in mei zal worden afgerond", meldt de Premier League in een gezamenlijke verklaring met de English Football League, de FA en de Women's Super League.
In Groot-Brittannië werd woensdag een recordaantal van 1564 coronadoden in één etmaal geteld.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
5 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
14 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
15 uur geleden