Premier League bereikt met 40 positieve tests seizoensrecord
LONDEN (ANP) - In de meest recente testweek (28 december - 3 januari) zijn in de Premier League veertig spelers en stafleden positief bevonden op het coronavirus. Dat is een recordaantal voor het huidige seizoen. In deze periode moesten drie wedstrijden worden uitgesteld vanwege het sterk gestegen aantal besmettingsgevallen bij Fulham en Manchester City.
Op 4 december moest het duel tussen Aston Villa en Newcastle United ook al worden verschoven vanwege een uitbraak van het coronavirus bij Newcastle. Ondanks het groeiend aantal besmettingen wil de directie van de Premier League vooralsnog geen tijdelijke competitiestop invoeren. Onder anderen coach Sam Allardyce van West Bromwich Albion deed daartoe onlangs een oproep. Het vorige record, bij de testronde tussen 21 en 28 december, bedroeg achttien positieve testresultaten.
Premier Boris Johnson kondigde maandag in Engeland voor de derde keer een nationale lockdown aan. De zogenoemde elite-sporten, waaronder de Premier League, mogen nog wel achter gesloten deuren trainingen afwerken en wedstrijden spelen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
17 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
19 uur geleden