Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Prada overweegt overname Versace, schrijft Italiaanse krant

Prada overweegt overname Versace, schrijft Italiaanse krant

MILAAN (ANP) - Het Italiaanse modehuis Prada overweegt om rivaal Versace over te nemen, schrijft de Italiaanse zakenkrant Il Sole 24 Ore. Volgens de zakenkrant doen al langer berichten de ronde dat de Amerikaanse eigenaar van Versace, Capri Holdings, een koper zoekt voor het Italiaanse merk. Financieel en juridisch adviseurs zouden nu voor Prada onderzoeken of het zin heeft Versace in te lijven.

Volgens Il Sole 24 Ore is een belangrijke vraag welk overnamebedrag Capri Holdings wil voor Versace. De Amerikanen kochten het modemerk in 2018 voor ongeveer 1,8 miljard euro van de familie Versace en investeringsmaatschappij Blackstone. In de jaren die volgden groeide het door Gianni Versace opgerichte merk hard, maar de laatste jaren hebben luxemerken te lijden onder een afzwakkende vraag, voornamelijk in China.

Naast Prada zijn volgens de krant ook andere bedrijven geïnteresseerd in Versace. Dat zijn niet alleen modehuizen, maar ook investeringsfondsen. Prada wilde tegenover Il Sole 24 Ore niet ingaan op het nieuws.

Meer uit Financieel

7 procent meer loon voor personeel universitaire medische centra

UTRECHT (ANP) - Werknemers van de universitaire medische centra (UMC's) gaan de komende jaren 7 procent meer verdienen. Dat is afgesproken tijdens de onderhandelingen voor een nieuwe cao, meldt vakbond FNV. Die legt het onderhandelingsresultaat net als zorgbonden CNV en NU'91 voor aan haar leden om mee in te stemmen.

8 minuten geleden
Grote pensioenfondsen hebben meer geld om pensioenen te betalen

DEN HAAG (ANP) - Grote pensioenfondsen hadden eind vorig jaar meer geld om alle pensioenen te kunnen betalen. Dit laten zorgfonds PFZW, ambtenarenpensioenfonds ABP, metaalfonds PMT, metalektrofonds PME en bpfBOUW weten. Dat komt volgens hen door de gestegen rente.

3 uur geleden
De Hypotheker: doorstroming huizenmarkt komt verder onder druk

CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ANP) - De doorstroming op de woningmarkt komt verder onder druk te staan, stelt De Hypotheker. Dat is het gevolg van aangescherpte hypotheekregels, waardoor het voor ouderen financieel minder interessant wordt om naar een kleinere koopwoning te verhuizen.

3 uur geleden
Elektrische autobouwer Tesla ziet winst flink dalen

AUSTIN (ANP) - De winst van de bouwer van elektrische auto's Tesla is in het afgelopen kwartaal flink gedaald onder druk van lagere verkopen en hogere kosten. Volgens het door Elon Musk geleide bedrijf kwam de nettowinst uit op 840 miljoen dollar, wat 61 procent minder is dan een jaar eerder.

4 uur geleden
Facebook-moederbedrijf Meta voert AI-investeringen nog verder op

MENLO PARK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms gaat dit jaar veel meer geld uitgeven aan datacenters en kunstmatige intelligentie. Dat kwam woensdag naar voren bij de presentatie van de jaarcijfers van het socialemediabedrijf. Daarmee voert Meta de druk flink op in de concurrentiestrijd op het vlak van AI tussen grote techbedrijven.

4 uur geleden
Kleine koersuitslagen op Wall Street na rentebesluit Fed

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met kleine koersuitslagen gesloten na het besluit van de Amerikaanse centrale bank om de rente onveranderd te laten, zoals was verwacht. Daarnaast ging de aandacht op Wall Street uit naar de kwartaalcijfers van grote bedrijven, waaronder koffieketen Starbucks en chipproducent Texas Instruments.

4 uur geleden
Centrale bank VS laat rente onveranderd

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse centrale bank laat de rente in de Verenigde Staten onveranderd, zoals algemeen was verwacht op de financiële markten. In december kwam de Federal Reserve nog met de derde renteverlaging op rij om zo de economie en arbeidsmarkt te stimuleren.

6 uur geleden