
Poyet volgt Van 't Schip op als bondscoach Griekenland
ATHENE (ANP) - De Uruguayaan Gustavo Poyet wordt de nieuwe bondscoach van de voetballers van Griekenland. Hij heeft getekend tot eind 2023, met de mogelijkheid tot verlenging. Poyet volgt John van 't Schip op, die eerder al had besloten zijn aflopende verbintenis niet te verlengen.
Onder Van 't Schip hadden de Grieken zich niet geplaatst voor het WK, eind dit jaar in Qatar.
Poyet was in het verleden trainer bij onder meer Brighton & Hove Albion en Sunderland. Ook had hij de Griekse topclub AEK Athene onder zijn hoede.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - Het Nederlands elftal speelt de komende interlandperiode in maart een oefenwedstrijd tegen Duitsland. Dat duel was al afgesproken, met als voorbehoud dat de teams niet aan elkaar gekoppeld zouden worden tijdens de loting voor de groepsfase van het EK. "Die wedstrijd kan nu dus doorgaan", zei bondscoach Ronald Koeman na de loting in Hamburg.
2 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach vlak na de loting voor het EK van volgend jaar zomer in Duitsland. Het Nederlands elftal werd gekoppeld aan Frankrijk, Oostenrijk en de winnaar van de play-offs tussen Polen, Estland, Finland en Wales. "Al met al een prima loting", zei hij in de Hamburgse concertzaal Elbphilharmonie.
28 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Matthias Kohler van FC Volendam zit zaterdag mogelijk toch niet voor de laatste keer op de bank bij de club uit Noord-Holland. "Als mensen het statement goed hebben gelezen, dan staat daarin dat we gaan opstappen. Niet dat we dat al hebben gedaan", zei de Duitse coach voor aanvang van het duel met PEC Zwolle.
46 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Het Nederlands elftal begint het EK op 16 juni met een wedstrijd in Hamburg tegen Polen, Wales, Finland of Estland. Die landen spelen eind maart in de play-offs om een ticket voor de Europese eindronde in Duitsland.
1 uur geledenHAMBURG (ANP) - Het Nederlands elftal stuit op Frankrijk, Oostenrijk en Polen, Estland, Finland of Wales in de groepsfase van het EK van volgend jaar zomer in Duitsland. Dat is het resultaat van de loting in de Hamburgse concertzaal Elbphilharmonie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat steviger aan kop in de Engelse Premier League door een overwinning op Wolverhampton Wanderers. In eigen huis won de ploeg van trainer Mikel Arteta met 2-1.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft zich hersteld van de nederlaag bij Manchester City in de Champions League van afgelopen dinsdag (3-2). De ploeg van Oranje-international Xavi Simons was met 2-1 te sterk voor 1. FC Heidenheim.
2 uur geleden