Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Potentiële koper Chelsea belooft fans: geen Super League

Potentiële koper Chelsea belooft fans: geen Super League

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea gaat nooit meedoen aan een Super League als de Amerikaanse familie Ricketts de Engelse club in handen krijgt. Dat beloven de Amerikanen in een verklaring aan de supporters. Chelsea behoort tot de twaalf Europese topclubs die vorig jaar aankondigden een eigen Super League op te zetten.

Onder grote druk van supporters en vrijwel de hele Europese voetbalgemeenschap trok de ene na de andere club zich al snel terug uit het omstreden project. Alleen FC Barcelona, Real Madrid en Juventus deden dat niet. Die clubs hopen nog steeds in de toekomst een Europese topcompetitie te kunnen opzetten.

Chelsea, vorig jaar winnaar van de Champions League, is sinds 2003 in handen van Roman Abramovitsj. De Russische miljardair wil de club verkopen nu hij vanwege de Russische militaire inval in Oekraïne op een Britse sanctielijst is gezet.

Diverse partijen hebben hun interesse in Chelsea kenbaar gemaakt bij de Raine Group, de Amerikaanse bank die het verkoopproces begeleidt. De rijke Ricketts-familie bezit al honkbalclub Chicago Cubs. Na gesprekken met diverse supportersgroepen van Chelsea beloven de Amerikanen onder meer uitbreiding van stadion Stamford Bridge te willen onderzoeken. Ze zeggen ook dat de vrouwenploeg van Chelsea vaker op Stamford Bridge mag spelen als ze eigenaar worden van de club.

Meer uit Voetbal

Relletjes of schandalen zijn nooit ver weg bij Frans voetbalteam

PARIJS (ANP) - Na een traditioneel relletje beginnen de Franse voetballers vrijdag met een thuiswedstrijd tegen het Nederlands elftal aan een campagne die ze een derde Europese titel moet opleveren. Kylian Mbappé is de nieuwe aanvoerder van de nationale ploeg. Volgens veel Franse media valt dat bijzonder slecht bij Antoine Griezmann. De aanvaller van Atlético Madrid, al goed voor 117 interlands, zou lang hebben gedacht dat hij doelman Hugo Lloris mocht opvolgen.

3 uur geleden
Coach Argentinië: voorlopig blijft Messi voor ons spelen

BUENOS AIRES (ANP) - Zonder tegenbericht blijft Lionel Messi voorlopig voor het nationale elftal van Argentinië voetballen. Dat zei bondscoach Lionel Scaloni van de wereldkampioen, die zijn aanvoerder voor twee oefenduels even terug heeft in zijn geboorteland. "Ik zie een gelukkig mens bij de selectie."

13 uur geleden
Voetbalsters Bayern München zetten Arsenal op achterstand

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van Bayern München hebben de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League gewonnen van Arsenal. In de Duitse stad werd het 1-0 voor de thuisclub.

14 uur geleden
Commissarissen FC Utrecht: Van Seumeren is te ver gegaan

UTRECHT (ANP) - De raad van commissarissen van FC Utrecht heeft eigenaar Frans van Seumeren ter verantwoording geroepen voor diens tirade in de kleedkamer tegen de spelers na de thuisnederlaag (1-2) tegen Go Ahead Eagles afgelopen zaterdag.

15 uur geleden
De Bruyne nieuwe aanvoerder 'Rode Duivels'

BRUSSEL (ANP) - Kevin De Bruyne is de nieuwe aanvoerder van het Belgische voetbalelftal. De 31-jarige middenvelder van Manchester City neemt de band over van Eden Hazard, die afscheid nam van de 'Rode Duivels' na het WK in Qatar, waar de Belgen al in de groepsfase werden uitgeschakeld. Doelman Thibaut Courtois en spits Romelu Lukaku zijn aangewezen als vice-aanvoerders, meldde de Belgische bond op Twitter.

15 uur geleden
Arsenal rest van seizoen zonder verdediger Tomiyasu

LONDEN (ANP) - Arsenal speelt de rest van het seizoen zonder Takehiro Tomiyasu. De Japanse verdediger is geopereerd aan een knie, zo liet de koploper van de Premier League weten. Hij liep de blessure afgelopen donderdag op in het duel met Sporting, in de Europa League.

16 uur geleden
Mbappé is nieuwe aanvoerder Franse voetbalelftal

PARIJS (ANP/AFP) - Bondscoach Didier Deschamps heeft Kylian Mbappé benoemd tot aanvoerder van de Franse nationale ploeg. De aanvaller van Paris Saint-Germain neemt die rol over van doelman Hugo Lloris, die na het WK in Qatar is gestopt bij de nationale ploeg.

18 uur geleden