Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Potentiële koper Chelsea belooft fans: geen Super League

Potentiële koper Chelsea belooft fans: geen Super League

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea gaat nooit meedoen aan een Super League als de Amerikaanse familie Ricketts de Engelse club in handen krijgt. Dat beloven de Amerikanen in een verklaring aan de supporters. Chelsea behoort tot de twaalf Europese topclubs die vorig jaar aankondigden een eigen Super League op te zetten.

Onder grote druk van supporters en vrijwel de hele Europese voetbalgemeenschap trok de ene na de andere club zich al snel terug uit het omstreden project. Alleen FC Barcelona, Real Madrid en Juventus deden dat niet. Die clubs hopen nog steeds in de toekomst een Europese topcompetitie te kunnen opzetten.

Chelsea, vorig jaar winnaar van de Champions League, is sinds 2003 in handen van Roman Abramovitsj. De Russische miljardair wil de club verkopen nu hij vanwege de Russische militaire inval in Oekraïne op een Britse sanctielijst is gezet.

Diverse partijen hebben hun interesse in Chelsea kenbaar gemaakt bij de Raine Group, de Amerikaanse bank die het verkoopproces begeleidt. De rijke Ricketts-familie bezit al honkbalclub Chicago Cubs. Na gesprekken met diverse supportersgroepen van Chelsea beloven de Amerikanen onder meer uitbreiding van stadion Stamford Bridge te willen onderzoeken. Ze zeggen ook dat de vrouwenploeg van Chelsea vaker op Stamford Bridge mag spelen als ze eigenaar worden van de club.

Meer uit Voetbal

Van Dijk met 71 duels als aanvoerder naast recordhouder De Boer

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk komt vrijdag naast recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie voor de 71e keer de aanvoerdersband om zijn arm.

4 minuten geleden
Doelman Verbruggen speelt 25e interland en krijgt zilveren schaal

WARSCHAU (ANP) - Bart Verbruggen speelt vrijdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen zijn 25e interland voor Oranje. De 23-jarige doelman van Brighton & Hove Albion debuteerde ruim twee jaar geleden in het EK-kwalificatieduel met Frankrijk, dat in oktober 2023 met 2-1 werd verloren.

5 minuten geleden
Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

7 uur geleden
Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

8 uur geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

15 uur geleden