Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Postzegel volgend jaar niet duurder

Postzegel volgend jaar niet duurder

DEN HAAG (ANP) - De prijs van een postzegel voor brieven binnen Nederland gaat volgend jaar niet omhoog en blijft 0,96 euro. Alle basistarieven voor het versturen van brieven binnen Nederland en vanuit Nederland naar het buitenland, veranderen in 2022 niet. Dat is volgens PostNL "het gevolg van de positieve bijdrage van zowel de Sandd-postvolumes als van de incidentele volumestijging van de consumentenpost in 2020 als gevolg van de coronapandemie".

Dat de basistarieven volgend jaar niet veranderen, past volgens het bedrijf goed bij de onlangs gewijzigde Postregeling, die een gematigde tariefontwikkeling in de jaren daarop mogelijk maakt.

Een normaal pakket verzenden binnen Nederland kost ook volgend jaar 7,25 euro. Voor het versturen van pakketten naar landen buiten Europa wordt de tijdelijke corona-toeslag gehandhaafd. Maar die wordt per 15 november 2021 wel naar beneden bijgesteld, omdat de transportcapaciteit schaars blijft ook al neemt het vliegverkeer langzaam maar zeker weer toe.

Verder kondigde PostNL een nieuw postzegelvel aan met postzegels die zijn ontworpen door een computeralgoritme, op basis van een collectie met 1500 postzegels uit de periode 1852-1920. PostNL heeft naar eigen zeggen wereldwijd de primeur met de ontwikkeling van postzegels op basis van kunstmatige intelligentie. Het postzegelvel Digi Art telt 5 verschillende postzegels, voor post tot en met 20 gram met een bestemming binnen Nederland. De postzegels zijn vanaf 28 oktober beschikbaar.

Meer uit Financieel

Italië verlaagt brandstofaccijns na flinke stijging pompprijzen

ROME (ANP/RTR) - Italië heeft woensdag de accijns op brandstoffen verlaagd om huishoudens en bedrijven tegemoet te komen, nu de energiekosten flink stijgen door de oorlog in het Midden-Oosten. "We verlagen de brandstofprijs met 25 cent per liter, voor iedereen", heeft premier Giorgia Meloni aangekondigd.

6 uur geleden
Wall Street flink lager na Fed-besluit en fikse olieprijsstijging

NEW YORK (ANP) - Wall Street is woensdag met stevige verliezen gesloten, nadat de Federal Reserve de Amerikaanse rentetarieven onveranderd liet en slechts één renteverlaging voor dit jaar voorspelde. Volgens kenners was het rentebesluit evenwel in lijn met de verwachtingen. De oorlog in het Midden-Oosten bleef de gemoederen echter bezighouden. De olieprijzen zijn flink verder opgelopen, mede door een Iraanse aanval op een belangrijke gasinstallatie in Qatar.

7 uur geleden
Bewindvoerders werken aan voortzetting onlinewoonwinkel Fonq

UTRECHT (ANP) - De bewindvoerders van het bedrijf achter onlinewoonwinkel Fonq willen de websites van Fonq en Naduvi toegankelijk houden voor consumenten. Op dit moment kunnen echter geen bestellingen worden geplaatst en geen betalingen worden gedaan. Ondertussen zoeken de bewindvoerders naar mogelijkheden om het bedrijf of delen ervan voort te zetten.

7 uur geleden
Qatar meldt grote schade aan gasinstallatie na aanvallen Iran

DOHA (ANP/AFP) - Branden veroorzaakt door Iraanse aanvallen hebben "uitgebreide schade" aangericht aan de belangrijkste gasinstallatie van het staatsenergiebedrijf van Qatar. Dat heeft QatarEnergy woensdagavond laten weten. Dit gebeurde nadat de Iraanse regering had aangekondigd een aanval op hun eigen energie-infrastructuur te zullen vergelden met een soortgelijke tegenaanval.

8 uur geleden
Federal Reserve houdt vast aan renteprognose ondanks Iranoorlog

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Federal Reserve houdt vast aan zijn verwachting om dit jaar nog een keer de rente te verlagen in de Verenigde Staten ondanks de toegenomen inflatiezorgen door de Iranoorlog. De beleidsbepalers rekenen nu wel op een sterkere stijging van het prijspeil in de VS dit jaar, maar stellen bij hun rentebesluit ook dat de gevolgen van de ontwikkelingen in het Midden-Oosten voor de Amerikaanse economie "onzeker" zijn.

9 uur geleden
Jumbo doet vlees weer in de aanbieding na stop van twee jaar

VEGHEL (ANP) - Jumbo verkoopt weer vlees voor stuntprijzen. Twee jaar geleden stopte de supermarktketen met tijdelijke aanbiedingen voor vers rund-, varkens- en kippenvlees om de verkoop van plantaardige eiwitten aan te jagen. Maar dat kostte het bedrijf geld, terwijl het resultaat van de maatregel "onvoldoende" was, stelt Jumbo na berichtgeving van NRC.

10 uur geleden
Verliezen op beurzen, olieprijzen almaar verder omhoog

AMSTERDAM (ANP) - Op de aandelenbeurzen in Europa waren woensdag overwegend verliezen te zien door de aanhoudende Iranoorlog. De olieprijzen lijken almaar verder te stijgen en beleggers vrezen dat een escalatie van de strijd in het Midden-Oosten tot meer verstoringen op energiemarkten en een hogere inflatie zou kunnen leiden.

10 uur geleden