Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PostNL stelt pakketautomaten open voor andere bezorgers

PostNL stelt pakketautomaten open voor andere bezorgers

DEN HAAG (ANP) - Consumenten kunnen hun pakketten van PostNL en vervoerder GLS Netherlands vanaf maart bij dezelfde pakketautomaat ophalen en versturen. PostNL stelt de pakketautomaten van het postbedrijf open voor andere bezorgers, meldt het bedrijf. GLS Netherlands is de eerste die daar gebruik van maakt.

Volgens PostNL wordt het voor consumenten zo gemakkelijker om een pakket op te halen op een moment en locatie naar keuze. Er staan bijna duizend PostNL-pakketautomaten door heel Nederland, die bijna altijd bereikbaar zijn.

In de toekomst wil PostNL nog meer vervoerders op het netwerk aansluiten. Barry Husman, retaildirecteur Benelux bij PostNL zegt over het openstellen van de pakketautomaten: "Wij geloven erin dat een open model de consument een slimme oplossing biedt en ook dat het duurzamer en economischer is dan dat elke vervoerder een eigen netwerk opbouwt."

Meer uit Financieel

ABN AMRO verhoogt groeiverwachtingen voor Nederlandse economie

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse economie staat er eind 2025 "steviger" voor dan gedacht, ondanks Amerikaanse importheffingen, te hoge inflatie en onzekerheid. Dit meldt ABN AMRO. De bank heeft daarom haar groeiverwachtingen voor de economie van Nederland voor dit en volgend jaar verhoogd.

5 uur geleden
ABN AMRO verhoogt groeiverwachtingen voor Nederlandse economie

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse economie staat er eind 2025 "steviger" voor dan gedacht, ondanks Amerikaanse importheffingen, te hoge inflatie en onzekerheid. Dit meldt ABN AMRO. De bank heeft daarom haar groeiverwachtingen voor de economie van Nederland voor dit en volgend jaar verhoogd.

5 uur geleden
Wall Street sluit voor vierde dag op rij hoger, Nvidia stijgt

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag voor de vierde dag op rij hoger gesloten. Beleggers rekenen steeds meer op een renteverlaging door de Federal Reserve in december. Nvidia eindigde in de plus, nadat het chipconcern dinsdag nog tot de verliezers behoorde.

7 uur geleden
IMF en Oekraïne sluiten deal over nieuwe regeling van 8,2 miljard

KYIV (ANP) - Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) heeft een akkoord bereikt met Oekraïne over een nieuwe regeling ter waarde van ongeveer 8,2 miljard dollar, zo'n 7,1 miljard euro. De oorlog tussen Oekraïne en Rusland "blijft een zware tol eisen van de Oekraïense bevolking en de economie", aldus het IMF.

7 uur geleden
Bloomberg: Aegon overweegt activiteiten buiten de VS te verkopen

SCHIPHOL (ANP) - Aegon overweegt enkele activiteiten buiten de Verenigde Staten te verkopen. De Nederlandse verzekeraar haalt het grootste deel van zijn winst uit de VS en wil zich focussen op zijn belangrijkste markt. Dit melden ingewijden aan persbureau Bloomberg.

10 uur geleden
Noorse aluminiumproducent wil fabriek in Drunen sluiten

DRUNEN (ANP) - Het Noorse aluminium- en energieconcern Norsk Hydro wil vijf Europese vestigingen sluiten. Het gaat om een aluminiumfabriek in het Noord-Brabantse Drunen, twee in het Verenigd Koninkrijk, een in Duitsland en een in Italië.

10 uur geleden
AEX sluit flink hoger door hoop op renteverlaging Fed in VS

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index in Amsterdam is woensdag met een flinke koerswinst gesloten. Beleggers trokken zich op aan het optimisme op Wall Street, waar nu rekening wordt gehouden met een mogelijke renteverlaging door de Federal Reserve volgende maand.

11 uur geleden