Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Positie Kuijt na nederlaag ADO tegen Roda verder onder druk

Positie Kuijt na nederlaag ADO tegen Roda verder onder druk

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is er woensdag opnieuw niet in geslaagd te winnen. Roda JC zegevierde in Den Haag met 1-0. Het doelpunt viel 5 minuten voor tijd en werd gemaakt door Dylan Vente. Het was al de dertiende treffer van de oud-Feyenoorder. ADO, sinds dit seizoen onder de hoede van oud-international Dirk Kuijt, staat zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie.

Bij ADO Den Haag stonden Thomas Verheydt en Ricardo Kishna verrassend genoeg in de basis. Beiden hadden zich dinsdag bij Omroep West bijzonder kritisch uitgelaten over de directie van de club, waar zaterdag technisch directeur Daryl Janmaat al na vijf maanden opstapte. Kuijt, wiens positie wankelt, stelde beiden gewoon op en zag Verheydt met een kopbal bijna de score openen. Beste kans voor rust was echter voor Vente, die zijn inzet gestopt zag door doelman Hugo Wentges.

Met een afstandsschot besliste Vente het duel in de 85e minuut. ADO, met veel ambitie aan het seizoen begonnen, heeft nu na de overwinning bij NAC Breda op 15 oktober al weer vijf duels niet gewonnen.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

1 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

2 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

2 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

6 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

8 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

9 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

9 uur geleden