Positie Kuijt na nederlaag ADO tegen Roda verder onder druk
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is er woensdag opnieuw niet in geslaagd te winnen. Roda JC zegevierde in Den Haag met 1-0. Het doelpunt viel 5 minuten voor tijd en werd gemaakt door Dylan Vente. Het was al de dertiende treffer van de oud-Feyenoorder. ADO, sinds dit seizoen onder de hoede van oud-international Dirk Kuijt, staat zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie.
Bij ADO Den Haag stonden Thomas Verheydt en Ricardo Kishna verrassend genoeg in de basis. Beiden hadden zich dinsdag bij Omroep West bijzonder kritisch uitgelaten over de directie van de club, waar zaterdag technisch directeur Daryl Janmaat al na vijf maanden opstapte. Kuijt, wiens positie wankelt, stelde beiden gewoon op en zag Verheydt met een kopbal bijna de score openen. Beste kans voor rust was echter voor Vente, die zijn inzet gestopt zag door doelman Hugo Wentges.
Met een afstandsschot besliste Vente het duel in de 85e minuut. ADO, met veel ambitie aan het seizoen begonnen, heeft nu na de overwinning bij NAC Breda op 15 oktober al weer vijf duels niet gewonnen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
28 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
7 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
11 uur geleden