Positie Kuijt na nederlaag ADO tegen Roda verder onder druk
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is er woensdag opnieuw niet in geslaagd te winnen. Roda JC zegevierde in Den Haag met 1-0. Het doelpunt viel 5 minuten voor tijd en werd gemaakt door Dylan Vente. Het was al de dertiende treffer van de oud-Feyenoorder. ADO, sinds dit seizoen onder de hoede van oud-international Dirk Kuijt, staat zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie.
Bij ADO Den Haag stonden Thomas Verheydt en Ricardo Kishna verrassend genoeg in de basis. Beiden hadden zich dinsdag bij Omroep West bijzonder kritisch uitgelaten over de directie van de club, waar zaterdag technisch directeur Daryl Janmaat al na vijf maanden opstapte. Kuijt, wiens positie wankelt, stelde beiden gewoon op en zag Verheydt met een kopbal bijna de score openen. Beste kans voor rust was echter voor Vente, die zijn inzet gestopt zag door doelman Hugo Wentges.
Met een afstandsschot besliste Vente het duel in de 85e minuut. ADO, met veel ambitie aan het seizoen begonnen, heeft nu na de overwinning bij NAC Breda op 15 oktober al weer vijf duels niet gewonnen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
12 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
14 uur geleden