Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugese zaalvoetballers pakken Europese titel in Ziggo Dome

Portugese zaalvoetballers pakken Europese titel in Ziggo Dome

AMSTERDAM (ANP) - Het zaalvoetbalteam uit Portugal heeft in de Ziggo Dome in Amsterdam zijn Europese titel geprolongeerd. De Portugezen wonnen in de finale met 4-2 van Rusland. De ploeg maakte in een spectaculair duel een achterstand van 2-0 goed.

Anton Sokolov zette de Russische ploeg na 10 minuten op voorsprong. Hij draaide weg bij Pany Varela en schoot de bal langs keeper André Sousa. Vrij snel daarna zette Artem Antosjkin een aanval op over links, gaf een tikje opzij naar Andrej Afanasjev, die de bal in het net knalde. Vlak voor rust vond Portugal de aansluiting via een goal van Tomás Paço.

Na rust had Rusland aanvankelijk het beste van het spel, maar Portugal bewees opnieuw dat het na een achterstand kan terugvechten. Na een kleine 7 minuten in de tweede helft zorgde André Coelho voor de gelijkmaker. Portugal voerde de druk verder op en diezelfde Coelho maakte 9 minuten voor tijd na een fraaie aanval de 3-2.

Zicky Té

De Russische ploeg, die na zijn Europese titel in 1999 voor de vijfde keer een finale verloor, zette in de slotfase alles op alles om er in ieder geval een verlenging uit te slepen. Het offensief leverde geen goal op, maar bood Portugal wel de ruimte om in de slotseconden via Pany de eindstand op 4-2 te zetten. De Portugese dribbelaar Zicky Té werd kort na de finale uitgeroepen tot beste speler van het toernooi.

Het Nederlands team werd al vroeg uitgeschakeld. De ploeg van bondscoach Max Tjaden slaagde er niet in de kwartfinales te halen.

Meer uit Voetbal

West Ham United verslaat Sunderland

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.

43 minuten geleden
Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

57 minuten geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

1 uur geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

17 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 dag geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden