Portugese sterspeler Nani (38) beëindigt carrière
AMADORA (ANP/DPA) - De voormalig Portugese stervoetballer Nani beëindigt op 38-jarige leeftijd zijn profcarrière. "Zoals iedereen weet, komt aan alles een eind en ik heb nu het belangrijke besluit genomen om te stoppen als beroepsvoetballer", meldde de aanvaller op zijn sociale media.
Nani brak door bij Sporting Portugal en speelde acht jaar voor Manchester United. Met die club won de Portugees vier keer de titel in de Premier League en een keer de Champions League. Hij droeg 112 keer het shirt van het Portugese elftal en won in 2016 aan de zijde van Cristiano Ronaldo het EK.
Na zijn periode in Engeland speelde Nani voor onder meer Fenerbahçe, Valencia, Lazio, Orlando City, Venezia en Melbourne Victory. Zijn laatste club was Estrela da Amadora in zijn vaderland. "Ik neem afscheid met het gevoel dat mijn taak is volbracht. Ik denk dat ik een mooie carrière heb gehad, een carrière vol hoogtepunten", aldus Nani.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
13 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
17 uur geleden