Portugese sterspeler Nani (38) beëindigt carrière
AMADORA (ANP/DPA) - De voormalig Portugese stervoetballer Nani beëindigt op 38-jarige leeftijd zijn profcarrière. "Zoals iedereen weet, komt aan alles een eind en ik heb nu het belangrijke besluit genomen om te stoppen als beroepsvoetballer", meldde de aanvaller op zijn sociale media.
Nani brak door bij Sporting Portugal en speelde acht jaar voor Manchester United. Met die club won de Portugees vier keer de titel in de Premier League en een keer de Champions League. Hij droeg 112 keer het shirt van het Portugese elftal en won in 2016 aan de zijde van Cristiano Ronaldo het EK.
Na zijn periode in Engeland speelde Nani voor onder meer Fenerbahçe, Valencia, Lazio, Orlando City, Venezia en Melbourne Victory. Zijn laatste club was Estrela da Amadora in zijn vaderland. "Ik neem afscheid met het gevoel dat mijn taak is volbracht. Ik denk dat ik een mooie carrière heb gehad, een carrière vol hoogtepunten", aldus Nani.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
18 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 dag geleden