Portugese sterspeler Nani (38) beëindigt carrière
AMADORA (ANP/DPA) - De voormalig Portugese stervoetballer Nani beëindigt op 38-jarige leeftijd zijn profcarrière. "Zoals iedereen weet, komt aan alles een eind en ik heb nu het belangrijke besluit genomen om te stoppen als beroepsvoetballer", meldde de aanvaller op zijn sociale media.
Nani brak door bij Sporting Portugal en speelde acht jaar voor Manchester United. Met die club won de Portugees vier keer de titel in de Premier League en een keer de Champions League. Hij droeg 112 keer het shirt van het Portugese elftal en won in 2016 aan de zijde van Cristiano Ronaldo het EK.
Na zijn periode in Engeland speelde Nani voor onder meer Fenerbahçe, Valencia, Lazio, Orlando City, Venezia en Melbourne Victory. Zijn laatste club was Estrela da Amadora in zijn vaderland. "Ik neem afscheid met het gevoel dat mijn taak is volbracht. Ik denk dat ik een mooie carrière heb gehad, een carrière vol hoogtepunten", aldus Nani.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden