Portugese coach Santos al na drie maanden ontslagen bij Besiktas
ISTANBUL (ANP/RTR) - De voormalige Portugese bondscoach Fernando Santos moet na drie maanden alweer vertrekken bij Besiktas. De nummer 4 van Turkije, met een achterstand van 36 punten op koploper Galatasaray, ontsloeg de 69-jarige Santos na het 1-1-gelijkspel thuis tegen Samsunspor zaterdag. Besiktas won al twee maanden geen competitieduel meer.
Santos werd begin vorig jaar ook al ontslagen bij Polen. Van 2014 tot 2022 was hij bondscoach van Portugal, waarmee hij in 2016 Europees kampioen werd.
Assistent Serdar Topraktepe is bij Besiktas op interimbasis zijn opvolger tot het einde van het seizoen. Hij is daarmee al de vijfde hoofdtrainer van de club uit Istanbul dit seizoen, na Senol Günes, Burak Yilmaz, Riza Calimbay en Santos.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
15 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
16 uur geleden