
Portugese coach Martínez maakt zich zorgen over veldbetreders
DORTMUND (ANP) - De Portugese bondscoach Roberto Martínez maakt zich zorgen om de veldbetreders tijdens grote wedstrijden. Zaterdagavond werd het duel tussen Portugal en Turkije meerdere keren onderbroken omdat fans het veld betraden. Ze waren allemaal onderweg naar Cristiano Ronaldo, voornamelijk voor een selfie.
"Het is een zorg omdat we vandaag het geluk hadden dat de bedoelingen van de fans goed waren", zei Martínez op de persconferentie. De acties van de fans gingen er relatief vriendelijk aan toe en Ronaldo leek zich er niet al te druk om te maken. Hij poseerde zelfs voor een selfie met een jonge fan. Ronaldo werd de afgelopen jaren vaker tijdens wedstrijden benaderd door veldbetreders.
"Ik denk dat we allemaal houden van fans die de grote sterren, die iconen zijn in hun land, herkennen", aldus de coach. "Maar we moeten wel begrijpen dat het heel lastig wordt als die bedoelingen verkeerd zijn."
Veldbetreders
De veldbetreders werden snel van het veld verwijderd en langs de zijlijn stonden tientallen beveiligers. "Het is niet goed om de spelers zo bloot te stellen door mensen het veld op te laten rennen", zei Martínez. "Volgens mij is er veel beveiliging en ik vind dat dit niet mag gebeuren."
Volgens Martínez moet de UEFA een signaal afgeven. "Waarschijnlijk moeten we de fans een boodschap geven dat dit niet de juiste manier is."
Portugal won de wedstrijd tegen de Turken met 3-0.
Meer uit Voetbal
GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
47 minuten geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
22 uur geleden