Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugese coach Martínez maakt zich zorgen over veldbetreders

Portugese coach Martínez maakt zich zorgen over veldbetreders

DORTMUND (ANP) - De Portugese bondscoach Roberto Martínez maakt zich zorgen om de veldbetreders tijdens grote wedstrijden. Zaterdagavond werd het duel tussen Portugal en Turkije meerdere keren onderbroken omdat fans het veld betraden. Ze waren allemaal onderweg naar Cristiano Ronaldo, voornamelijk voor een selfie.

"Het is een zorg omdat we vandaag het geluk hadden dat de bedoelingen van de fans goed waren", zei Martínez op de persconferentie. De acties van de fans gingen er relatief vriendelijk aan toe en Ronaldo leek zich er niet al te druk om te maken. Hij poseerde zelfs voor een selfie met een jonge fan. Ronaldo werd de afgelopen jaren vaker tijdens wedstrijden benaderd door veldbetreders.

"Ik denk dat we allemaal houden van fans die de grote sterren, die iconen zijn in hun land, herkennen", aldus de coach. "Maar we moeten wel begrijpen dat het heel lastig wordt als die bedoelingen verkeerd zijn."

Veldbetreders

De veldbetreders werden snel van het veld verwijderd en langs de zijlijn stonden tientallen beveiligers. "Het is niet goed om de spelers zo bloot te stellen door mensen het veld op te laten rennen", zei Martínez. "Volgens mij is er veel beveiliging en ik vind dat dit niet mag gebeuren."

Volgens Martínez moet de UEFA een signaal afgeven. "Waarschijnlijk moeten we de fans een boodschap geven dat dit niet de juiste manier is."

Portugal won de wedstrijd tegen de Turken met 3-0.

Meer uit Voetbal

Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

1 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

2 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

6 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

8 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

10 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

10 uur geleden