Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugese coach Martínez maakt zich zorgen over veldbetreders

Portugese coach Martínez maakt zich zorgen over veldbetreders

DORTMUND (ANP) - De Portugese bondscoach Roberto Martínez maakt zich zorgen om de veldbetreders tijdens grote wedstrijden. Zaterdagavond werd het duel tussen Portugal en Turkije meerdere keren onderbroken omdat fans het veld betraden. Ze waren allemaal onderweg naar Cristiano Ronaldo, voornamelijk voor een selfie.

"Het is een zorg omdat we vandaag het geluk hadden dat de bedoelingen van de fans goed waren", zei Martínez op de persconferentie. De acties van de fans gingen er relatief vriendelijk aan toe en Ronaldo leek zich er niet al te druk om te maken. Hij poseerde zelfs voor een selfie met een jonge fan. Ronaldo werd de afgelopen jaren vaker tijdens wedstrijden benaderd door veldbetreders.

"Ik denk dat we allemaal houden van fans die de grote sterren, die iconen zijn in hun land, herkennen", aldus de coach. "Maar we moeten wel begrijpen dat het heel lastig wordt als die bedoelingen verkeerd zijn."

Veldbetreders

De veldbetreders werden snel van het veld verwijderd en langs de zijlijn stonden tientallen beveiligers. "Het is niet goed om de spelers zo bloot te stellen door mensen het veld op te laten rennen", zei Martínez. "Volgens mij is er veel beveiliging en ik vind dat dit niet mag gebeuren."

Volgens Martínez moet de UEFA een signaal afgeven. "Waarschijnlijk moeten we de fans een boodschap geven dat dit niet de juiste manier is."

Portugal won de wedstrijd tegen de Turken met 3-0.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

1 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

2 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

3 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

4 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

5 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

5 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 uur geleden