Portugese bondscoach Santos verdedigt reserverol Ronaldo
SEVILLA (ANP) - De Portugese bondscoach Fernando Santos heeft de reserverol van Cristiano Ronaldo bij de nationale ploeg verdedigd. Sterspeler Ronaldo begon donderdag op de bank in de Nations League-wedstrijd tegen Spanje (1-1).
"Cristiano Ronaldo? Ze vragen vaak waarom hij een wissel is. Het is de 'miljoen-dollarvraag'. Ik was van mening dat het voor deze wedstrijd beter was om de spelers te gebruiken die ik gebruikte", aldus Santos.
"Het heeft niets te maken met de kwaliteiten van Cristiano, die staan niet eens ter discussie. Het is een kwestie van technische en tactische opties en dit leek ons de beste oplossing voor de manier waarop we de wedstrijd wilden benaderen. We geloofden dat hij in de tweede helft kon invallen en het spel kon bepalen."
De 37-jarige Ronaldo kwam na ruim een uur binnen de lijnen. Zijn ploeg stond toen met 1-0 achter. Ricardo Horta maakte in de 82e minuut gelijk in Sevilla.
Ronaldo kwam afgelopen seizoen bij Manchester United tot 24 doelpunten in alle competities.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
19 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden