Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugese bondscoach Santos verdedigt reserverol Ronaldo

Portugese bondscoach Santos verdedigt reserverol Ronaldo

SEVILLA (ANP) - De Portugese bondscoach Fernando Santos heeft de reserverol van Cristiano Ronaldo bij de nationale ploeg verdedigd. Sterspeler Ronaldo begon donderdag op de bank in de Nations League-wedstrijd tegen Spanje (1-1).

"Cristiano Ronaldo? Ze vragen vaak waarom hij een wissel is. Het is de 'miljoen-dollarvraag'. Ik was van mening dat het voor deze wedstrijd beter was om de spelers te gebruiken die ik gebruikte", aldus Santos.

"Het heeft niets te maken met de kwaliteiten van Cristiano, die staan niet eens ter discussie. Het is een kwestie van technische en tactische opties en dit leek ons ​​de beste oplossing voor de manier waarop we de wedstrijd wilden benaderen. We geloofden dat hij in de tweede helft kon invallen en het spel kon bepalen."

De 37-jarige Ronaldo kwam na ruim een uur binnen de lijnen. Zijn ploeg stond toen met 1-0 achter. Ricardo Horta maakte in de 82e minuut gelijk in Sevilla.

Ronaldo kwam afgelopen seizoen bij Manchester United tot 24 doelpunten in alle competities.

Meer uit Voetbal

Malen leidt AS Roma naar de Champions League

VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.

49 minuten geleden
Slot plaatst zich met Liverpool voor Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.

4 uur geleden
Tottenham handhaaft zich, West Ham met Summerville degradeert

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.

4 uur geleden
Mobiele Eenheid met honden veld op na Ajax - FC Utrecht

VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.

8 uur geleden
Ajax na winst tegen FC Utrecht naar voorronde Conference League

VOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.

8 uur geleden
FC Groningen neemt afscheid van doelman Jurjus

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.

10 uur geleden
Supporters Senegal mogen naar huis na gratie Marokkaanse koning

RABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.

12 uur geleden