Portugees Otavio voor vele miljoenen naar club Ronaldo
PORTO (ANP) - Otavio is de volgende voetballer die naar Saudi-Arabië vertrekt. De 28-jarige Portugese middenvelder verruilt FC Porto voor Al-Nassr, de club waar zijn landgenoot Cristiano Ronaldo voetbalt.
Volgens Portugese media betaalt Al-Nassr zo'n 60 miljoen euro voor Otavio, die sinds 2014 bij Porto onder contract stond. In het seizoen 2015/2016 werd hij verhuurd aan Vitória Guimarães.
Otavio kwam bij Porto tot 283 wedstrijden, waarin hij 31 keer scoorde en 75 assists gaf. Met Porto werd de 14-voudig international drie keer landskampioen (2018, 2020, 2022), won hij drie keer de beker (2020, 2022, 2023) en twee keer de Super Cup (2019, 2021).
Bij Al-Nassr voetballen, naast Ronaldo, onder anderen Sadio Mané, Marcelo Brozovic, Alex Telles, Seko Fofana en David Ospina.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
6 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden