Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugees Mendes moet vrezen voor einde WK voetbal

Portugees Mendes moet vrezen voor einde WK voetbal

DOHA (ANP) - De Portugese verdediger Nuno Mendes komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK voetbal in Qatar. De 20-jarige linksback van Paris Saint-Germain ondervindt hinder van een bovenbeenblessure.

Volgens de Portugezen is het niet aannemelijk dat Mendes dit jaar nog in actie komt. "Maar hij blijft wel bij ons in Qatar. Dat is wat hij en de ploeg willen. Het illustreert de teamspirit in onze groep", aldus bondscoach Fernando Santos.

Mendes miste de openingswedstrijd van Portugal tegen Ghana (3-2) en ging tegen Uruguay (2-0) vlak voor rust, in tranen, naar de kant.

Cristiano Ronaldo

De beschikbaarheid van Cristiano Ronaldo voor de laatste groepswedstrijd tegen Zuid-Korea is volgens bondscoach Santos twijfelachtig. De 37-jarige aanvoerder miste de groepstraining van woensdag. De aanvaller deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos donderdag. "Het zal afhangen van of en hoe hij vandaag traint en of we zien of hij in goede conditie is. Er is een plan voor het geval hij niet beschikbaar is."

Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales op het WK. Vrijdag speelt de Europees kampioen van 2016 de laatste groepswedstrijd tegen Zuid-Korea. "Winnen en bovenaan eindigen in onze groep is ons belangrijkste doel", zei Santos.

Meer uit Voetbal

Saibari beleeft met doelpunten tegen Sevilla en Feyenoord topweek

ROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari maakte zijn basisplaats in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) meer dan waar. De Marokkaanse middenvelder opende in de 65e minuut de score. Saibari was vier dagen eerder in het Champions League-duel met Sevilla (2-3) ook al trefzeker.

4 minuten geleden
Slot ziet na dramatische week veel teleurstelling in kleedkamer

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot trof na afloop van de verloren topper tegen PSV (1-2) aangeslagen spelers aan in de kleedkamer. "Ze waren niet alleen heel erg teleurgesteld, maar ook fysiek zaten ze er doorheen. Ze hebben er tot de laatste seconde alles aan gedaan nog een resultaat te behalen", zei hij in De Kuip.

10 minuten geleden
UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

HAMBURG (ANP) - De Europese voetbalfederatie UEFA gaat onderzoek doen naar de seksgeluiden die te horen waren tijdens de televisie-uitzending van de loting voor het EK in Duitsland. Dat meldt de BBC. Volgens de Britse omroep zit de notoire YouTube-grappenmaker Daniel Jarvis achter de obscene geluiden, die vooral voor de televisiekijkers goed te horen waren.

17 minuten geleden
Koploper Paris Saint-Germain wint met tien man van Le Havre

LE HAVRE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd met een 2-0-zege bij Le Havre. De formatie van trainer Luis Enrique speelde meer dan tachtig minuten met tien man.

30 minuten geleden
Winnende PSV-coach Bosz: wedstrijd op details beslist

ROTTERDAM (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat zijn elftal in de topper tegen Feyenoord (1-2) de gelukkigste was. "Ik weet niet echt of deze wedstrijd een winnaar verdiende. In de rust zei ik tegen mijn spelers dat het op details beslist zou worden. Dat is gebeurd", sprak hij in De Kuip.

38 minuten geleden
Gelijkspel Bologna met Van Hooijdonk als basisspeler

LECCE (ANP) - Sydney van Hooijdonk heeft zijn eerste basisplaats bij Bologna niet kunnen opluisteren met een doelpunt. Na vijf korte invalbeurten had trainer Thiago Motta de Nederlander in de spits opgesteld in de uitwedstrijd tegen Lecce. Bologna leek het duel winnend af te sluiten, maar diep in de extra tijd werd het nog 1-1.

53 minuten geleden
Feyenoorder Wieffer: wordt moeilijk dit gat nog te overbruggen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord Mats Wieffer wilde de strijd om de landstitel na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV nog niet opgeven. "Maar 10 punten is wel veel, het is een groot dat. Deze nederlaag helpt natuurlijk niet. Het wordt heel moeilijk", aldus de middenvelder in een eerste reactie tegen ESPN.

1 uur geleden